0

Uchwyty stabilizujące do aparatów kamer i smartfon

ZHIYUN Crane 3 Lab Gimbal stabilizator + PRZESYŁKA GRATIS - RATY 0%

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 4 299,00 PLN 3 495,12 PLN netto
Producent: Zhiyun
Status: Towar dostępny - wysyłka standardowa 24-48 h
Rodzaj produktu: Uchwyt stabilizujący
Wysyłka kurierem:
(pełne ubezpieczenie)
Przedpłata - Darmowa Pobranie - Darmowa
Opis produktu


 


 


 


ZHIYUN Crane 3 Lab to zaawansowany, ręczny stabilizator (gimbal) do rejestracji wideo. Został stworzony do pracy z większością systemowych aparatów i kamer wideo dostępnych w chwili obecnej na rynku. Niezwykle wytrzymały, pokryty warstwą gumy uchwyt zapewnia doskonały komfort pracy a nowy projekt konstrukcji pozwala na trzymanie stabilizatora w tradycyjnej pozycji pionowej lub przestawienie go w ergonomiczną, dolną pozycję. Taka pozycja ułatwia pracę z ciężkim sprzętem lub nagrywanie pod niewielkim kątem.

Gimbal umożliwia także montaż mini-statywu pod samym uchwytem dzięki czemu całość konstrukcji uzyskuje jeszcze lepszą przyczepność i stabilność podczas działania w normalnej pionowej pozycji. Dzięki Crane 3 z pewnością znajdziesz najlepszą pozycję do nagrań wideo!
 
Główne cechy:
 

  • 3-osiowa stabilizacja obrazu w oparciu o silniki, zdolna do udźwigu sprzętu do 4,5 kg.
  • Wsparcie follow focus i zoom (akcesoria).
  • Używaj smartfona jako bezprzewodowego monitora i czujnika ruchu.
  • Wybierz jedną z dwóch pozycji: pionowa lub ergonomiczna pozycja pozioma.
  • Łatwy w obsłudze panel sterowania z bezpośrednimi przyciskami, pokrętłem regulacji i wyświetlaczem OLED.
  • Szybsze i łatwiejsze wyważanie z indywidualna blokada osi z pamięcią ustawień.
  • Tryb Go dla maksymalnej prędkości pracy gimbala przy szybkich scenach.
  • 7,5 godziny czasu pracy.
  • Rozszerzone funkcje dzięki aplikacji ZY Play.
 

Konstrukcja

Wysokiej jakości silniki w porównaniu z poprzednikiem zostały znacznie ulepszone.  Są teraz dwa razy mocniejsze, 1,5 raza szybsze i jednocześnie pracują zauważalnie ciszej. Mogą obsługiwać sprzęt o wadze do 4,5 kg a potężne akumulatory zapewniają czas pracy wynoszący aż 7,5 godziny. Rodzaj akumulatorów jest taki sam jak w Crane, Crane 2 i Weebill Lab (Model 18650) a one same są ładowane przez port USB stabilizatora. Czas ładowania wynosi tylko 4 godziny.

Stabilizacja

Crane 3 Lab posiada nowy system stabilizacji z blokadą każdej osi. Umożliwia zablokowanie osi podczas równoważenia innej co znacznie upraszcza obsługę. Ponadto aktualne ustawienie można zapisać w systemie i szybko rozpocząć nagrywanie przy następnym użyciu stabilizatora!   Idealna funkcja dla współczesnych operatorów kamer!

Interfejs

Intuicyjny interfejs jest pochodną inspiracji z joysticków samolotów. Uchwyt jest wyposażony w łatwo dostępne przyciski i pokrętła regulacyjne a także przejrzysty wyświetlacz OLED pokazujący stan połączenia, poziom naładowania akumulatora, tryb stabilizatora i wiele ustawień kamery, co pozwala na pełną kontrolę nad każdym szczegółem podczas nagrywania. Ponadto Crane 3 Lab obsługuje zarówno Follow Focus jak i Zhiyun Zoom Motors (dodatkowe akcesorium) i jest wyposażony w oddzielne pokrętła do sterowania tymi funkcjami. Silniki są podłączone za pomocą gniazd USB do modułu pod podstawą aparatu.

Sterowanie

Dzięki Crane 3 Lab można utworzyć bezprzewodowe połączenie ze smartfonem i używać go jako zaawansowanego kontrolera. Dzięki bezprzewodowej obsłudze i transmisji obrazu wideo w pełnej rozdzielczości HD (1080p) smartfon działa jak prawdziwy monitor video, który pomaga kadrować i komponować obraz a także uzyskać podgląd ważnych ustawień. Dodatkowo możesz używać smartfona jako czujnika ruchu i kontrolować ruch stabilizatorów w czasie rzeczywistym.

Tryb GO

Wystarczy jedno dotknięcie przycisku Go aby aparat i stabilizator były gotowe do obsługi ekstremalnych scen sportowych. Tutaj uwalniany jest cały potencjał wszystkich silników stabilizatora, dzięki czemu Crane 3 Lab radzi sobie z szybkimi scenami na przykład bieganiem lub strzelaniem z jadącego samochodu, motocykla itd. Tryb Go pozwala tworzyć sceny pełne akcji! Korzystając z aplikacji ZY PLAY (dostępnej na iPhone'a i Androida), Crane 3 Lab obsługuje jeszcze bardziej zaawansowane funkcje takie jak Panorama, Focus Timelapse, Motion Timelapse i Long Exposure Timelapse. Specyfikacja techniczna:
 

Obszary użytkowania

Wideo, Bezlusterkowiec, DSLR

Maksymalna temperatura (°C)

45 °C

Zakres kąta panoramy (°)

360 °

Zakres kątowy przechyłu (°)

360 °

Zakres kąta pochylenia

273 °

Minimalna ładowność (g)

500 g

Maksymalny czas pracy (h)

7.5 h

Maksymalne obciążenie użytkowe (kg)

4,5 kg

Minimalna temperatura (°C)

-10 °C

Waga (g)

1880 g


 W zestawie:
 

- 1 x stabilizator Zhiyun Crane 3 (gimbal),

- 3 x akumulatory (Zhiyun 18650),

- 1 x ładowarka,

- 1 x mini statyw,

- 1 x kabel USB Micro,

- 1 x przejściówka USB Micro na USB-C,

- szybka instrukcja obsługi.

 


  

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000