0

Lampy LED

YONGNUO lampa LED YN760 - WB (5500K)

ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 839,00 PLN 682,11 PLN netto
Producent: Yongnuo
Status: Towar dostępny - wysyłka standardowa 24-48 h
Rodzaj produktu: Lampa LED oświetlenia stałego
Wysyłka kurierem:
(pełne ubezpieczenie)
Przedpłata - 20,00 PLN
Pobranie - 23,00 PLN
Opis produktu

Yongnuo YN760 to kompaktowa lampa światła ciągłego wykorzystująca innowacyjną technologię COB LED. Duża moc, oraz niewielkie wymiary czynią z niej idealne narzędzie do pracy zarówno w studio jak i w terenie.

 

 

Dioda LED COB

ródłem światła lampy YN760 jest wysokowydajna dioda COB LED renomowanej amerykańskiej firmy CREE. Innowacyjna technologia COB (Chip-On-Board) pozwala z jednego modułu o niewielkiej powierzchni wygenerować strumień światła o dużej mocy (8000 lumenów) oraz wysokiej gęstości. Rozwiązanie takie przekłada się na niewielkie gabaryty urządzenia, możliwość stosowania tradycyjnych modyfikatorów światła oraz płynność emitowanego strumienia świetlnego.

CRI

 

O naturalnej charakterystyce emitowanego światła świadczy wysoki współczynnik oddawania barw - CRI (Ra). Współczynnik ten określa stopień podobieństwa światła do widma naturalnego światła słonecznego i zawiera się w przedziale od 0 do 100. Im wyższa wartość parametru, tym lepiej oddawane są barwy oświetlanych przedmiotów - wyglądają one naturalniej. Wartość współczynnika na poziomie powyżej 95 gwarantuje wierność barw oraz głębię tonów.

 

5500K

Lampa YN760 generuje światło o temperaturze barwowej 5500 K. Jest ono zbliżone do światła dziennego przy lekkim zachmurzeniu i przyjęte jako standard w oświetleniu fotograficznym i filmowym. Światło o takiej ciepłocie emitują między innymi lampy błyskowe, zarówno reporterskie, jaki i studyjne. Ustandaryzowana barwa pozwala w prosty sposób połączyć wiele źródeł światła ciągłego i błyskowego.

Modyfikatory światła

W zestawie wraz z lampą znajdują się dwa modyfikatory umożliwiające dostosowanie charakteru światła do wybranej sceny. Czasza pozwala zawęzić i ukierunkować strumień świetlny, a parasolka dyfuzyjna rozproszyć i zmiękczyć światło. Ponadto standardowe mocowanie parasolkowe pozwala wykorzystać szeroką gamę innych modyfikatorów dostępnych na rynku.

Chłodzenie

Yongnuo YN760 wyposażona została w aktywny układ chłodzenia zapewniający bezpieczeństwo lampy nawet podczas wielogodzinnej pracy.

Zasilanie

 

Lampa może być zasilana dwoma lub czterema akumulatorami z serii NP-F (np. NP-F970). Akumulatory montuje się w podpinanym za pomocą elastycznego kabla adapterze akumulatorowym. Dla  wygody użytkowania adapter z akumulatorami można przenosić na dołączonym do zestawu pasku naramiennym. Oddzielenie lampy od ciężkich akumulatorów przekłada się na komfort pracy „z ręki” oraz możliwość montażu na wysokim statywie. Wtyki kabla połączeniowego wyposażone zostały w blokady zapobiegające przypadkowemu wypięciu. Istnieje również możliwość zasilania lampy z gniazdka przy użyciu (opcjonalnego) zasilacza sieciowego 19 V / 5 A. (zasilacz Yongnuo FJ-SW1905000F).

 

Sterowanie

Sterowanie lampą odbywa się za pomocą panelu kontrolnego, umieszczonego z tyłu urządzenia. Użytkowanie znacząco ułatwia czytelny wyświetlacz.  YN760 sterować można również bezprzewodowo przy użyciu pilota lub aplikacji zainstalowanej na smartfonie. Obie zdalne metody pozwalają na grupowanie i kontrolę parametrów pracy wielu lamp jednocześnie.

Mocowanie

YN760 wyposażona została standardowe mocowanie umożlwiające montaż na większości statywów oświetleniowych lub na, znajdującym się w zestawie, uchwycie ręcznym. Regulowany przegub pozwala skierować lampę w pożądanym kierunku. Ponadto nad panelem sterującym z tyłu lampy znajduje się dodatkowy uchwyt.

Transport

Lampa oraz wszystkie dołączone akcesoria mieszczą się w praktycznej torbie. Jej grube, wykonane z miękkiego materiału ścianki chronią zawartość, a uchwyt oraz pasek ułatwiają przenoszenie

Kompatybilność

Zasilanie bateryjne: akumulatory z serii NP-F (brak w zestawie)

Zasilanie sieciowe: zasilacz Yongnuo FJ-SW195000F 19 V, 5 A DC (brak w zestawie)

Moduł Bluetooth do sterowania za pomocą aplikacji mobilnej

 

 

 

Specyfikacja techniczna:

 

wymiary

11 x 18,5 x 14 cm (bez akcesoriów)

waga

1045 g (bez akcesoriów)

dioda

LED COD

temperatura barwowa emitowanego światła

5500 K

współczynnik emitowanego światła

CRI > 95

kąt świecenia diod LED

110°

moc

80 W

strumień świetlny

8000 lm

zasięg sterowania bezprzewodowego

do 15 m

 

 

 

W zestawie:

 

- lampa Yongnuo YN760 - WB (5500 K),

- pilot bezprzewodowy,

- czasza,

- parasolka dyfuzyjna,

- adapter akumulatorowy z kablem połączeniowym,

- uchwyt ręczny,

- torba transportowa z paskiem na ramię.

 

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000