0

Warsztaty Sigma 2019 Rzeszów 

Szczegółowe informacje:
 

  • Jak poszukiwać własnego stylu w fotografii?
  • Jak tworzyć przepiękne kadry portretowe?
  • Jak pracować z modelką?


 

Tego dowiecie się już 15 listopada br. w Rzeszowie, podczas warsztatów "Beauty Photography", prowadzonych przez świetnego portrecistę - Ignaca Tokarczyka.


 

Organizatorem warsztatów jest Accord Foto, natomiast Partnerem - Sigma Foto

 

Warsztaty fotografii portretowej z Ignacym Tokarczykiem to okazja do spędzenia niezwykle twórczego czasu. Pod okiem prowadzącego nauczycie się odpowiednio dobierać środki przy komponowaniu kadru. Zostaną Wam wskazane drogi, którymi możecie pójść w poszukiwaniu własnego stylu. Jednocześnie poznacie zasady współpracy z modelką. W trakcie zajęć duży nacisk będzie położony na praktykę. Zajęcia odbędą się w gościnnych progach studia Alchemia Światła w Rzeszowie. Dla każdego, kto do tej pory nie miał okazji pracować w takich warunkach, jest to wspaniała szansa. Intensywnie spędzony czas na pewno zaowocuje pięknymi pracami.


 

Na spotkaniu sprawdzimy w praktyce działanie topowych obiektywów Sigma z linii Art i Sport. Organizatorzy zapewniają szeroką gamę stałoogniskowych obiektywów z jasną przysłoną, mocowania Sony E, Canon, Nikon. Nie zabraknie takich szkieł, jak Sigma A 35 mm F1.2 czy Sigma A 105 mm F1.4.
 


Prowadzący – Ignac Tokarczyk    http://ignacytokarczyk.pl/

Lublinianin, freelancer. Od lat współpracuje z instytucjami kultury oraz agencjami reklamowymi. Fotografię traktuje zarówno jako zawód, jak i pasję. Autor wystaw indywidualnych oraz uczestnik wielu zbiorowych. Wśród wielu dziedzin fotografii najbardziej ukochał sobie portret. Kluczem do tworzonych przez niego zdjęć jest prostota. Unika wykorzystywania zbyt wielu środków wyrazu jednocześnie. Podczas fotografowania skupia się na osobie i jej emocjach. I właśnie takiego stylu uczy podczas warsztatów.


 

Jesteś zainteresowany? Poznaj szczegóły.


 

Zapisy i informacje:


 

Miejsce:

Alchemia Światła Studio Fotograficzne

ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 6

35-210 Rzeszów

Uwaga!

Dojazd od strony ulicy Mikołaja Reja


 

Harmonogram:

  • 17:00 - 17:30 - powitanie uczestników, krótki wykład na temat obiektywów Sigma oraz nowości w ofercie Sigmy Foto Polska
  • 17:30 - 20:30 - precyzowanie ujęć portretowych pod okiem Ignaca Tokarczyka
  • 20:30 - 21:00 - podsumowanie, omówienie zdjęć


 

Koszt warsztatów - 59 zł. W zgłoszeniu proszę podać dane do faktury (osoba prywatna, lub firma).


 

Warunkiem uczestnictwa jest opłacenie faktury przesłanej przez Accord Foto na adres mailowy zainteresowanego. Przy wejściu na warsztaty poprosimy uczestnika o okazanie ww. faktury, lub podanie nazwiska (nazwy firmy).


 

Uwaga niespodzianka!


 


 

W dniach 15 do 22 listopada wszystkie obiektywy Sigmy oferowane przez Accord Foto objęte będą 10% rabatem. Możesz przetestować na warsztatach kilka wybranych obiektywów, a następnie dokonać zakupu w promocyjnej cenie. Dotatkowo wszystkie obiektywy Sigmy zakupione w ramach promocji objęte są bezpłatną pięcioletnią gwarancją.


 

Serdecznie zapraszamy !!!


 

FOTOREPORTAŻ


 

15 listopada w gościnnych murach Studia Fotograficznego Alchemia Światła w Rzeszowie odbyły się warsztaty fotografii portretowej prowadzone przez Ignaca Tokarczyka. Do dyspozycji uczestników było trzydzieści topowych obiektywów Sigma, profesjonalne wyyposażenie studyjne, a nawet kawa, herbata i ciasteczka przygotowane przez studio, oraz przyjazna, rodzinna atmosfera stworzona przez prowadzącego i modelki. Poniżej kilka zdjęć z tej udanej imprezy. 


 


 


 


 


 


 
 

październik/listopad 2019 


Czytaj pozostałe Aktualności.  


Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000