0

Warsztaty Quadralite - fotoreportaż

Quadralite Polska oraz Accord Foto mają przyjemność zaprosić na spotkanie warsztatowo-fotograficzne w ramach Quadralite Road Show w Rzeszowie.

Wstęp bezpłatny!

W tym dniu będziemy tworzyć subtelne obrazy za pomocą światła, odkryjemy wieloznaczność fotografii, pokażemy jak przekształcać myśli w coś namacalnego, jak za pomocą aparatu tworzyć własną sztukę i swoje opowieści. Odkryjemy wspólnie tajemnicę symbiozy pomiędzy modelem a fotografem, jak bardzo potrzebujemy siebie nawzajem w portrecie. 
Prowadzenie: Grzegorz Malinowski, artysta fotograf komercyjny, portrecista, aktualnie współpracujący między innymi z firmą Inglot. Fotografia dla niego to więcej niż praca, to pasja i sposób na życie. Na co dzień fotografuje ludzi, skupiając się na emocjach i tradycyjnej formie fotografii z wykorzystaniem światła do malowania fotograficznych obrazów. Zdjęcia dla niego to cienkie kartki przestrzeni i czasu na których można zapisywać myśli i emocje. Dużą wagę przykłada do relacji z modelami, skupia się na oddaniu ich osobowości i piękna. Twierdzi także że na każdym ujęciu oprócz osoby potretowanej zostaje też cześć fotografa. 

Podczas warsztatów przybliży czym jest marka fotografa, jak przygotować sesję fotograficzną i co najważniejsze jak przy pomocy światła - lamp i modyfikatorów firmy Quadralite kreować spektakularne portrety w studio. Małe grupy warsztatowe zapewnią komfort pracy a piękna i zjawiskowa modelka pozwoli na zdobycie niesamowitych kadrów. 

Quadralite (wcześniej Quantuum) od 2007 r. dostarcza profesjonalistom i wszystkim pasjonatom fotografii najlepsze rozwiązania w zakresie studyjnego i plenerowego oświetlenia fotograficznego. W ofercie znajdują się produkty optymalnie łączące wysoką jakość i przystępną cenę.

Będzie też sporo wątków sprzętowych, opowiemy jak skompletować i dobrać sprzęt do studia fotograficznego. Jak na małej przestrzeni stworzyć wygodne i profesjonalne atelier do twórczej pracy. Fotografia to malowanie światłem, my o świetle w fotografii wiemy wszystko i tym wszystkim podzielimy się z Wami na spotkaniu Quadralite Road Show! 

Serdecznie zapraszamy!
Rzeszów 13.10.2018

RSF ul. Jana Matejki 10, 35-064 Rzeszów

WSTĘP BEZPŁATNY!

ZAPISY: warsztaty@quadralite.pl
W tytule prosimy wpisać RZESZÓW.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


Dodano 15-10-2018Ze względu na duże zainteresowanie tematem warsztaty zostały przeprowadzone w dniu 13-10-2018 dwukrotnie – o godz. 9:00 i 13:00. Poniżej prezentujemy krótki fotoreportaż z tej udanej imprezy (foto Agnieszka Leja).
październik 2018

Czytaj pozostałe Informacje.


Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000