0

Rejestratory video i akcesoria

TRUECAM A7s video rejestrator + PRZESYŁKA GRATIS! - RATY 0%

ocena ocena ocena ocena ocena
Stara cena: 670,00 PLN 544,72 PLN netto
Cena promocyjna: 629,00 PLN 511,38 PLN netto
Producent: TRUECAM
Status: Chwilowo brak - proszę pytać
Wysyłka kurierem:
(pełne ubezpieczenie)
Przedpłata - Darmowa Pobranie - Darmowa
Opis produktu


 


 

 

Najnowszy model TrueCam A7 jest ulepszoną wersją kamery TrueCam A5. W zestawie podstawowym zawiera moduł GPS z detekcją radarów prędkości, który oferuje możliwość ustawienia komunikatów głosowych w zabawnym wykonaniu.

 

 

Główne cechy:

 • Nagrywanie w Full HD 1296p.
 • Moduł GPS z możliwością nagrywania prędkości i położenia.
 • Cykliczne nagrywanie w pętli.
 • G-SENSOR automatycznie określający kierunek i siłę uderzenia.
 • Funkcja zabezpieczania ulubionych wideo/fotografii także w trakcie nagrywania.
 • Współpraca z Google Maps.
 • Wymienne filtry polaryzacyjne i UV.
 • Tryb nocny.
 • Funkcja WDR pozwalająca na lepszej jakości ujęcia w warunkach wysokiego kontrastu świetlnego.
 • Kompletne polskie menu i instrukcja obsługi z możliwością ustawienia innych języków.
 • Wyświetlacz LCD pozwalający na kontrolę nagrywanego wideo na bieżąco.
 • Dwa rodzaje mocowań na szybę - zdejmowalne i trwałe mocowanie 3M.
 • Detekcja ruchu - praktyczna pomoc w ochronie bezpieczeństwa Twojego samochodu.
 • Podświetlane przyciski.
 • Automatyczna aktualizacja czasu zgodnie z GPS.
 • Przyciski do robienia zdjęć, włączania/wyłączania wyświetlacza oraz dźwięku.
 • Bezproblemowa obsługa - przejrzyste i intuicyjne menu, przyjazne sterowanie.
 • Regulacja jasności pod kątem aktualnie panujących warunków świetlnych.
 • Możliwość ustawienia powitania z głosem ludzkim.
 • Detekcja radarów prędkości.

 

Dla kamery TrueCam A7 powstał nowy firmware, który wprowadza ulepszenia i nowe funkcje. Firmware można pobrać ze strony http://www.truecam.pl/firmware/

Do dyspozycji są dwie wersje firmware'u: standardowa, która stanowi podstawę wszystkich kamer oraz firmware z beta wersją funkcji LDWS (Lane departure warning system - dźwiękowe ostrzeganie w przypadku niezamierzonej zmiany pasa ruchu, jest to testowa wersja funkcji).

 

 

Ulepszona została rozdzielczość wideo na 2560x1080p (21:9) oraz 2304x1296p (16:9), przy częstotliwości 30fps. Wysoka jakość nagrań pozwala na jeszcze łatwiejsze rozpoznawanie twarzy czy identyfikację numerów rejestracyjnych. Wideorejestrator w najlepszy możliwy sposób radzi sobie z wszystkimi sytuacjami, jakie zachodzą na drodze. Nagrywanie w nocy lub przy zmniejszonej widzialności, jazda wśród oślepiających świateł czy inne trudne sytuacje drogowe zostaną nagrane w najwyższej głębi ostrości i jakości. Bezproblemowy montaż i obsługę kamery zapewnia uchwyt, do którego podłączone jest zasilanie. Przy codziennym użytkowaniu wideorejestratora wystarczy go wsunąć do uchwytu i można wyruszać w trasę.

 

 

 

Nagrywanie w FULL HD

 

 

Wideorejestrator nagrywa w wysokiej rozdzielczości 2304x1296 (16: 9) lub super szeroki rozdzielczości 2560x1080 (21:9). Oferuje doskonałe ujęcia nawet w niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Niezależnie od tego, czy jest jasno, półmrok, noc czy zmierzch, nagrania będą zawsze wyraźne i ostre. Kamera TrueCam A7 pozwala na nagrywanie w wysokiej jakości takich szczegółów, jak rysy ludzkiej twarzy czy numery tablic rejestracyjnych pojazdów.

GPS z detekcją radaru:

TrueCam A7 ma w standardzie moduł GPS. Oprócz ustalenia położenia, służy również mierzeniu oraz nagrywaniu prędkości jazdy. Sam możesz zdecydować, czy chcesz wyświetlać prędkość w nagraniu, co zapewne przyda się tym, którzy zatrudniają kierowców. Zarejestrowane dane możesz później odtworzyć za pomocą aplikacji Google Maps. Jeśli nie chcesz, aby twoja prędkość była zarejestrowana na wideo lub fotografii, wystarczy tą funkcję wyłączyć. Informacje o prędkości i inne dane GPS zostaną zapisane na log GPS na karcie pamięci. Tylko od ciebie zależy, czy będziesz chciał upublicznić dane, czy też zachować je na własne potrzeby.

 

 

Detekcja radarów prędkości:

Kamera samochodowa TrueCam A7 posiada funkcję ostrzegania przed radarami stacjonarnymi i odcinkowymi, jazdą na czerwonym świetle lub innych miejscach, w których trzeba zachować szczególną ostrożność. Nasza baza danych zawiera ponad 33 tys. miejsc z 36 krajów Europy oraz z Rosji. Dzięki instrukcjom głosowym kierowca jest ostrzegany przed niebezpieczeństwem lub gdy przekracza maksymalną dozwoloną predkość. Baza danych jest dokładna, aktualizacja darmowa. Głos wyjściowy można zastąpić komunikatami głosowymi w innym zabawnym wykonaniu.

 

 

 

Szybka codzienna instalacja:

 

 

Wielką zaletą videorejestratora jest łatwa instalacja i obsługa, która nie jest męcząca przy codziennym użytkowaniu urządzenia. Dzięki możliwości trwałego montażu mocowania w pojeździe, włącznie ze stałym podłączeniem zasilania, możesz zapomnieć o skomplikowanym codziennym montowaniu kamery, uciążliwym podłączaniu zasilania i wybieraniu odpowiedniej pozycji do nagrywania, tak jak to bywa w przypadku konkurencyjnych kamer. W łatwy sposób umieść kamerę samochodową w uchwycie i gotowe. Rejestrator jazdy TrueCam A7 oferuje dwa rodzaje mocowań na szybę. Jeden z nich jest przenośny, dzięki czemu doskonale nadaje się do częstego przemieszczania, np. między różnymi samochodami. Drugi jest trwały i posiada samoprzylepny regulator 3M. Dzięki takiemu mocowaniu możesz dowolnie obracać kamerę do 270°. Codzienna instalacja kamery TrueCam zajmie ci tylko kilka sekund.

 

 

Pętla czasu:

 

 

Dzięki TrueCam A7 możesz nagrywać bez przerwy. W przypadku zapełnienia pamięci, kamera samochodowa usunie najstarsze nagranie, w związku z czym te najbardziej aktualne zostaną zarejestrowane. Nie musisz się już obawiać tego, że będziesz musiał przerwać nagrywanie z powodu przepełnionej pamięci. Ponadto możesz z łatwością zabezpieczyć swoje ulubione nagrania i zdjęcia, chroniąc je w ten sposób przed przypadkowym usunięciem. Zabezpieczone nagrania zostaną zapisane w specjalnej pamięci, więc bez żadnego wysiłku utworzysz własną galerie ulubionych nagrań.

 

 

 G-sensor:

 

 

Inaczej zwany czujnikiem przeciążenia czy sensorem grawitacyjnym, jest czujnikiem, który w formie wykresu rejestruje kierunek jazdy w trzech osiach przestrzennych. W przypadku uderzenia w twój samochód, dokładnie rozpozna, z którego miejsca nastąpiło. Te dane możesz następnie obejrzeć w odtwarzaczu GPS.

Ponadto, dzięki czujnikowi, kamera potrafi rozpoznać moment, kiedy z twoim samochodem dzieje się coś niepokojącego, reagując na sytuację automatycznym zapisem aktualnego nagrania – dzięki temu nie dojdzie do niespodziewanego usunięcia nagrania lub zastąpienia go innym. Z tego powodu jest to bardzo praktyczna funkcja również wtedy, kiedy znajdujesz się poza pojazdem.
Do wyboru masz kilka stopni czułości, od 2G (najczulszy) do 8G. Obniżona czułość jest przydatna, kiedy jedziesz po nierównej nawierzchni. Kamera rozpoznaje wtedy tylko silniejsze uderzenia, pomijając rejestrację wstrząsów spowodowanych nierównością powierzchni.

 

 

Zabezpieczenie wideo:

 

 

W przypadku, jeśli chcesz zachować materiał nagrany przed chwilą, wystarczy kliknąć przycisk z kłódką, aby nagranie zapisało się w specjalnej pamięci, co zabezpieczy je przez zastąpieniem przez kolejne nagranie. Przycisk może zostać użyty kiedykolwiek – podczas przeglądania videogalerii, ale także w trakcie nagrywania. Zabezpieczone wideo lub zdjęcie możesz kiedykolwiek odbezpieczyć i usunąć ręcznie. Dzięki tej funkcji możesz utworzyć archiwum ze swoimi ulubionymi nagraniami i zdjęciami bez obaw, że je stracisz. Jest to kolejna z właściwości kamery TrueCam A7, która umożliwi ci połączyć radość z nagrywania z bezpieczną jazdą samochodem.

 

 

Wymienne filtry polaryzujące oraz filtry UV: 

 

                           

                                                 

 

 

Dalszą zaletą rejestratora jazdy TrueCam A5 jest możliwość łatwego wykorzystania filtrów polaryzacyjnych lub filtrów UV, które zakłada się na obiektyw.Te oto filtry pomagają stworzyć ujęcia o pięknych, żywych kolorach, bez wywoływania niepożądanych efektów, powstałych z powodu przesadnego oświetlenia. Dzięki nim osiągniesz między innymi lepszy obraz nieba. Filtr polaryzacyjny usuwa odbicia świetlne, a przede sprawia, że na nagraniu nie jest widoczna przednia szyba. Filtr UV zwiększa ostrość i wyrazistość kolorów, przyciemnia barwę nieba i usuwa zamglenie na horyzoncie. (Filtry nie są częścią zestawu podstawowego!)

 

 

Polskie menu: 

 

 

Menu obsługi kamery samochodowej TrueCam A7 zostało przygotowane w języku polskim, więc przy jego obsłudze nie natkniesz się na żadne utrudnienia. Samo menu ma zrozumiałą strukturę, w której możesz się bez trudu zorientować oraz z łatwością znaleźć wszystko, czego potrzebujesz do obsługi i ustawień urządzenia tak, aby idealnie odpowiadało Twoim potrzebom. Na wypadek jakichkolwiek trudności, do kamery została również załączona instrukcja obsługi w języku polskim.

W celu bardziej intuicyjnej pracy z ustawieniami videorejestratora, najważniejsze elementy menu, oprócz opisów, posiadają również oznaczenia w postaci ikon.

 

 

Wyświetlacz LCD:

 

 

 

Ważnym elementem wyposażenia TrueCam A7 jest wyświetlacz LCD. Dzięki niemu możesz nie tylko skontrolować nagranie, które rejestruje czarna skrzynka, ale także odtworzyć nagrania bezpośrednio z kamery kiedykolwiek potrzebujesz, bez konieczności podłączania się do PC lub innego urządzenia. Ten mały wyświetlacz zapewni ci także wiele radości, na przykład kiedy, natychmiast po zakończeniu ciekawej trasy z przyjaciółmi, obejrzysz wideo, które właśnie nagraliście. Jeśli nie chcesz, żeby wyświetlacz przeszkadzał ci podczas jazdy, wystarczy przycisnąć przycisk włączania i wyłączania LCD wyświetlacza lub w menu ustawić czasowy limit automatycznego wyłączania.

 

 

Czujnik ruchu: 

 

 

 

Kiedy czujnik zarejestruje ruch, twoja czarna skrzynka automatycznie się uruchomi i wykona nagranie wideo. Dzięki temu zarejestruje każdego, kto mógłby uszkodzić twój samochód lub kto w jego okolicy zachowywałby się w sposób stanowiący jakiekolwiek zagrożenie. W razie podobnego wypadku będziesz miał niezaprzeczalny dowód – czy to poprzez uchwycenie sylwetki przestępcy, czy też udokumentowanie rejestracji jego pojazdu. Po powrocie do pojazdu wystarczy przejrzeć ostatnią fotografię, aby sprawdzić, czy pod twoją nieobecność wydarzyło się coś niepokojącego. Nasza kamera do samochodu nagrywa nieprzerwanie, dzięki czemu pomaga chronić twój pojazd – zarówno samochód osobowy, jak i ciężarowy czy też autobus. Dzięki czujnikowi ruchu, który jest do TrueCam A5 wbudowany, nie musisz być zawsze w pobliżu pojazdu, aby złapać ewentualnego wandala lub osobę odpowiedzialną za stłuczkę z udziałem twojego zaparkowanego pojazdu.

 

Tryb nocny:

 

 

 

Aby zapewnić ci całkowitą pewność, że twoja czarna skrzynka wykona dobre ujęcie bez względu na warunki oświetleniowe, kamera TrueCam A7 posiada funkcję trybu nocnego. Nagrywanie lub robienie zdjęć w nocy czy w złych warunkach pogodowych nie stanowi żadnego problemu, a to dzięki perfekcyjnej jakość nagrania o wysokiej rozdzielczości, która w porównaniu do konkurencyjnych kamer nie ma sobie równych. Tryb nocny nie znajduje zastosowania wyłącznie jako “stróż” pojazdu. Może się świetnie nadawać również do wykonywania niesamowitych nocnych ujęć podczas podróży na łono natury. To wszystko w wysokiej jakości i najlepszej ostrości obrazu.

 

 

Funkcja WDR:

 

Funkcja WDR pozwala lepiej kamerze samochodowej Truecam nagrywać obraz przy wysokim współczynniku kontrastu. Dzięki niej wideorejestrator jazdy lepiej radzi sobie w sytuacjach nierównomiernego oświetlenia obrazu. Przykładami może być kontrast światło-cień lub kontrast świateł aut jadących na nocnej autostradzie w przeciwnym do nas kierunku.

 

Łatwa obsługa:

  

 

 

Kamera TrueCam A7 jest bardzo łatwa w obsłudze. Jest aktywna przez cały czas, kiedy jest podłączona do źródła energii w samochodzie. Wystarczy raz ustawić kamerę według potrzeb, a potem już nie trzeba się o nią martwić. Docenią to również ci, którzy nie są miłośnikami techniki.

Kiedy będziesz chciał zmienić coś w ustawieniu czarnej skrzynki, możesz wykorzystać przejrzyste i intuicyjne menu, dzięki któremu z kamerą TrueCam A7 bez problemu poradzą sobie użytkownicy wszystkich generacji bez względu na techniczne umiejętności.

 

 

Szybkie wyłączanie LCD wyświetlacza:

 

 

 

Czarna skrzynka TrueCam A7 oferuje praktyczne klawisze, oszczędzające nie tylko czas, ale i twoją cierpliwość. Jako kierowca zapewne docenisz klawisz wyłączania czy włączania LCD wyświetlacza w przypadku, gdyby przeszkadzał ci podczas jazdy. Wyłączyć wyświetlacz możesz ręcznie lub przy pomocy ustawienia limitu czasowego, po którego upłynięciu wyświetlacz przełączy się na tryb uśpienia.

 

 

Szybkie wyłączenie dźwięku:

 

 

Oprócz praktycznych klawiszy do wyłączania LCD wyświetlacza lub natychmiastowego robienia zdjęć TrueCam A7, oferuje również praktyczny klawisz do wyłączania i włączania nagrywania dźwięku. Dotyczy to trybu odtwarzania i trybu nagrywania. Tylko od ciebie zależy, czy chcesz nagrywać z dźwiękiem czy bez.

 

 

Natychmiastowe zdjęcie:

 

 

 

Jeśli znajdziesz się w sytuacji, kiedy będziesz chciał wykonać szybkie zdjęcie, ostatnie, czego będziesz potrzebował, to tracić czas na przełączanie funkcji lub otwieranie menu. Dlatego kamera TrueCam A7 posiada przycisk, który wystarczy w dowolnym momencie włączyć, aby kamera zrobiła zdjęcie. Zmiana trybu nie jest potrzebna. Tę funkcję możesz wykorzystać także w trakcie nagrywania.

 

 

Regulacja jasności:

 

 

 

Abyś mógł się uporać z warunkami oświetlenia, możesz wybrać w menu poziom ekspozycji, czy też ustawić EV. Rejestrator jazdy TrueCam A7 oferuje kilka stopni jasności. Po ręcznym wyborze stopnia jasności na wyświetlaczu LCD natychmiast zaobserwujesz, czy dana jasność ci odpowiada, czy może potrzebujesz ją jeszcze dostosować.

 

 

Wyświetlanie imienia kierowcy:

 

 

 

Jest to szczególnie przydatna funkcja, zwłaszcza wtedy, kiedy twój firmowy pojazd jest używany przez większą liczbę kierowców. Do pamięci kamery można wpisać imię każdego z nich, aby w przypadku jakichkolwiek komplikacji bez problemu zidentyfikować danego kierowcę. Jeśli funkcja jest włączona, imię kierowcy pokazuje się w danym materiale nagraniowym.

 

 

Obracanie obrazu o 180°:

 

 

 

Rejestrator jazdy TrueCam A7 łatwo przystosowuje się do tego, gdzie zostanie umieszczony. Możesz go przymocować w swoim samochodzie również do góry nogami. Kiedy wybierzesz tryb obrócenia o 180°, analogicznie obróci się również obraz i menu, a wszystko, co pojawia się na wyświetlaczu, będziesz mógł oglądać w standardowy sposób. Wideo i zdjęcie również nagrają się w prawidłowej pozycji.

 

 

LED oświetlenie:

 

 

 

Do nagrywania i robienia zdjęć w ciemności, kamera samochodowa TrueCam A7 jest wyposażona w LED światło, która działa jako oświetlenie pomocnicze. Jest to bardzo przydatne do dokumentacji podczas wypadku w warunkach nocnych. Kamerę możesz również zdjąć z szyby i użyć jako standardowy aparat cyfrowy do wykonania zdjęć poniesionych szkód czy też innego materiału dowodowego.

 

 

Podświetlane klawisze:

 

 

 

Kamera TrueCam A7 widzi dobrze także w nocy, czego niestety nie można powiedzieć o ludziach. Abyś nie miał problemu z obsługą swojej czarnej skrzynki w nocy, wszystkie klawisze są podświetlane. Dzięki temu nie musisz wykorzystywać innego źródła światła, kiedy chcesz obsługiwać kamerę lub zmienić jej ustawienia. W przypadku, kiedy nie chcesz mieć podświetlanych klawiszy, można wyłączyć tę funkcję podobnie łatwo, jak w przypadku wyświetlacza LCD.

 

 

Opcjonalny wyświetlacz prędkości:

 

 

 

Jedną z wielu funkcji kamery TrueCam A7 jest możliwość wyboru, czy twoja prędkość ma być wyświetlana na rejestratorze jazdy, czy też nie. Zależy tylko od ciebie, na co się zdecydujesz.

 

 

Opcjonalne wyświetlenie położenia:

 

 

 

GPS modem umożliwia także wybór wyświetlania położenia auta. Kiedy nie będziesz chciał, aby twoja pozycja była widoczna na ujęciu, wystarczy deaktywować tę funkcję na kamerze.

 

 

Współpraca z Google Maps:

 

 

 

Rejestrator jazdy TrueCam A7 wykorzystuje usługi GPS aplikacji Google Maps, dzięki której zyskasz podgląd przebiegu swojej podróży. W przypadku częstszych wyjazdów w dalszą trasę, będziesz miał rozeznanie o prędkości i długości poszczególnych tras, co pozwoli łatwiej zdecydować się na tę najefektywniejszą.

 

 

Oprogramowanie:

 

 

 

Nowoczesny rejestrator jazdy TrueCam A7 oferuje możliwość skorzystania z inteligentnej i praktycznej aplikacji oprogramowania. Dzięki niej możesz na jednym ekranie wyświetlać jednocześnie: nagrywane wideo, obraz trasy na mapach Google, wykres prędkości i rejestr zmian grawitacyjnych rejestrowanych przez czujnik G-sensor.

 

 

W zestawie:

 

 - kamera samochodowa TrueCam A7,

 - uchwyt A7,

 - moduł GPS,

 - mocowanie z przyssawką,

 - mocowanie 3M,

 - ładowarka samochodowa,

 - kabel HDMI,

 - kabel USB,

 - futerał ochronny.

 

 

 

!     Uwaga !

Pod tym adresem dostępny jest film promocyjny kamery A7 :

http://youtu.be/79YjSZDqv9Q


  

Akcesoria do produktu
Komentarze
Bonoteol napisał:
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Jestem zadowolonym (nawet bardzo) posiadaczem TrueCam A7 ale wielką szkoda dla ew. potencjalnych klientów jest brak kompatybilności Waszej kamery wersja TYł (tylko do A6). No szkoda :( Przy tak flagowym produkcie powinniście Państwo wziąć pod uwagę moją sugestię-czyż nie ?
Ja w każdym bądŸ razie kupiłbym natychmiast.
ktos napisał:
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
wizyta na stronie producenta nie boli
103 x 51 x 40mm
zagryziak napisał:
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Żaden sprzedawca nie podaje parametrów wielkości urządzenia (dł, wys, szer). To jest dziwne zachowanie i wskazuje, że kamera ma pokaŸne wymiary a każdy kierowca poszukuje kamery jak najmniejszej.

Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000