0

Rejestratory video i akcesoria

TRUECAM A5s video rejestrator + PRZESYŁKA GRATIS! - RATY 0%

ocena ocena ocena ocena ocena
Stara cena: 548,00 PLN 445,53 PLN netto
Cena promocyjna: 529,00 PLN 430,08 PLN netto
Producent: TRUECAM
Status: Chwilowo brak - proszę pytać
Wysyłka kurierem:
(pełne ubezpieczenie)
Przedpłata - Darmowa Pobranie - Darmowa
Opis produktu

Promocja Wiosna 3x0%:
RRSO 0,00% - oprocentowanie w skali roku 0,00% - łączny koszt kredytu 0,00PLN

 

 

Jeśli szukasz wysokiej jakości profesjonalnej kamery samochodowej, dobrze trafiłeś. Rejestrator jazdy TrueCam A5, w odróżnieniu od innych kamer, umożliwia wykonywanie nagrań wysokiej jakości, z których bez problemu można odczytać rejestracje samochodowe czy też dostrzec twarze osób – zarówno za dnia, jak i w nocy. A to wszystko za sprawąwyjątkowej ostrości oraz wyraźnych detali.

 

Ogromną zaletą videorejestratora jest jego łatwa obsługa, która nie będzie ci sprawiać problemów przy codziennym użytkowaniu urządzenia, dzięki możliwości trwałego montażu mocowań, włącznie z trwałym podłączeniem zasilania. Możesz zapomnieć o skomplikowanym i męczącym codziennym montowaniu kamery, uciążliwym podłączaniu zasilania i wybieraniu odpowiedniej pozycji do nagrywania, tak jak to bywa u konkurencyjnych kamer.

 

Czarna skrzynka wychwyci każde niebezpieczeństwo lub podejrzane zachowanie w okolicy twojego samochodu, o każdej porze dnia i nocy. Dzięki  GPS i aplikacji współpracującej z Google Maps możesz ponownie analizować wszystkie szczegóły przebytych tras. TrueCam A5 jest także idealnym pomocnikiem do otrzymania pięknych ujęć miejsc mijanych samochodem lub podczas uprawiania samochodowych sportowych dyscyplin.

 

 

Główne cechy:

 • Nagrania w rozdzielczości FULL HD 1080p,
 • GPS z możliwością zapisywania prędkości i lokalizacji,
 • Funkcja ciągłego cyklicznego nagrywania,
 • G-SENSOR do automatycznego ustalenia kierunku i siły uderzenia,
 • Możliwość zabezpieczenia ulubionego wideo/fotografii także w trakcie nagrywania,
 • Współpraca z Google Maps,
 • Tryb nocny,
 • Kompletne polskie menu z możliwością zmiany języka na inny,
 • LCD wyświetlacz służący do natychmiastowej kontroli pliku,
 • 2 rodzaje przyssawek na szybę – zdejmowane oraz trwałe przyssawki 3M,
 • Czujnik ruchu – przydatny dodatek służący dodatkowemu zabezpieczeniu waszego samochodu,
 • Podświetlane klawisze,
 • Przycisk do robienia zdjęć, do wyłączania/włączania wyświetlacza oraz dźwięku,
 • Łatwa obsługa – przejrzyste i intuicyjne menu,
 • Możliwość dostosowania poziomu jasności do aktualnych warunków oświetleniowych,
 • Możliwość ustawienia trybu powitalnego z ludzkim głosem,
 • Podświetlenie LED.

 

Nagrywanie w FULL HD

 

 

Nagrania wideo i fotografie są wykonywane w FULL HD rozdzielczości 1080p, która posiada tak wysoką jakość, że potrafi wychwycić nawet najmniejsze detale – również w nocy przy złych warunkach oświetleniowych. A to wszystko w najwyższej jakości i maksymalnej możliwej ostrości.

Dzięki temu z łatwością rozpoznasz dowolny znak drogowy lub twarz człowieka uchwyconego na nagraniu, a także nagrasz wideo w wysokiej rozdzielczości dla własnej zabawy oraz późniejszej postprodukcji. TrueCam A5 to nie tylko pomocnik w sytuacjach kryzysowych – wystarczy wsiąść do samochodu, wybrać ciekawy kierunek i bez jakiegokolwiek wysiłku można nagrać wspaniałe ujęcia z trasy.

 

GPS z detekcją radaru:

 

TrueCam A5 ma w standardzie moduł GPS. Oprócz ustalenia położenia, służy również mierzeniu oraz nagrywaniu prędkości jazdy. Sam możesz zdecydować, czy chcesz wyświetlać prędkość w nagraniu, co zapewne przyda się tym, którzy zatrudniają kierowców. Zarejestrowane dane możesz później odtworzyć za pomocą aplikacji Google Maps. Jeśli nie chcesz, aby twoja prędkość była zarejestrowana na wideo lub fotografii, wystarczy tą funkcję wyłączyć. Informacje o prędkości i inne dane GPS zostaną zapisane na log GPS na karcie pamięci. Tylko od ciebie zależy, czy będziesz chciał upublicznić dane, czy też zachować je na własne potrzeby.

 

 

Szybka codzienna instalacja:

 

 

Wielką zaletą videorejestratora jest łatwa instalacja i obsługa, która nie jest męcząca przy codziennym użytkowaniu urządzenia. Dzięki możliwości trwałego montażu mocowania w pojeździe, włącznie ze stałym podłączeniem zasilania, możesz zapomnieć o skomplikowanym codziennym montowaniu kamery, uciążliwym podłączaniu zasilania i wybieraniu odpowiedniej pozycji do nagrywania, tak jak to bywa w przypadku konkurencyjnych kamer. W łatwy sposób umieść kamerę samochodową w uchwycie i gotowe. Rejestrator jazdy TrueCam A5 oferuje dwa rodzaje mocowań na szybę. Jeden z nich jest przenośny, dzięki czemu doskonale nadaje się do częstego przemieszczania, np. między różnymi samochodami. Drugi jest trwały i posiada samoprzylepny regulator 3M. Dzięki takiemu mocowaniu możesz dowolnie obracać kamerę do 270°. Codzienna instalacja kamery TrueCam zajmie ci tylko kilka sekund.

 

 

Pętla czasu:

 

 

Dzięki TrueCam A5 możesz nagrywać bez przerwy. W przypadku zapełnienia pamięci, kamera samochodowa usunie najstarsze nagranie, w związku z czym te najbardziej aktualne zostaną zarejestrowane. Nie musisz się już obawiać tego, że będziesz musiał przerwać nagrywanie z powodu przepełnionej pamięci. Ponadto możesz z łatwością zabezpieczyć swoje ulubione nagrania i zdjęcia, chroniąc je w ten sposób przed przypadkowym usunięciem. Zabezpieczone nagrania zostaną zapisane w specjalnej pamięci, więc bez żadnego wysiłku utworzysz własną galerie ulubionych nagrań.

 

 

 G-sensor:

 

 

Inaczej zwany czujnikiem przeciążenia czy sensorem grawitacyjnym, jest czujnikiem, który w formie wykresu rejestruje kierunek jazdy w trzech osiach przestrzennych. W przypadku uderzenia w twój samochód, dokładnie rozpozna, z którego miejsca nastąpiło. Te dane możesz następnie obejrzeć w odtwarzaczu GPS.

Ponadto, dzięki czujnikowi, kamera potrafi rozpoznać moment, kiedy z twoim samochodem dzieje się coś niepokojącego, reagując na sytuację automatycznym zapisem aktualnego nagrania – dzięki temu nie dojdzie do niespodziewanego usunięcia nagrania lub zastąpienia go innym. Z tego powodu jest to bardzo praktyczna funkcja również wtedy, kiedy znajdujesz się poza pojazdem.
Do wyboru masz kilka stopni czułości, od 2G (najczulszy) do 8G. Obniżona czułość jest przydatna, kiedy jedziesz po nierównej nawierzchni. Kamera rozpoznaje wtedy tylko silniejsze uderzenia, pomijając rejestrację wstrząsów spowodowanych nierównością powierzchni.

 

 

Zabezpieczenie wideo:

 

 

W przypadku, jeśli chcesz zachować materiał nagrany przed chwilą, wystarczy kliknąć przycisk z kłódką, aby nagranie zapisało się w specjalnej pamięci, co zabezpieczy je przez zastąpieniem przez kolejne nagranie. Przycisk może zostać użyty kiedykolwiek – podczas przeglądania videogalerii, ale także w trakcie nagrywania. Zabezpieczone wideo lub zdjęcie możesz kiedykolwiek odbezpieczyć i usunąć ręcznie. Dzięki tej funkcji możesz utworzyć archiwum ze swoimi ulubionymi nagraniami i zdjęciami bez obaw, że je stracisz. Jest to kolejna z właściwości kamery TrueCam A5, która umożliwi ci połączyć radość z nagrywania z bezpieczną jazdą samochodem.

 

 

Wymienne filtry polaryzujące oraz filtry UV: 

 

                           

                                                 

 

 

Dalszą zaletą rejestratora jazdy TrueCam A5 jest możliwość łatwego wykorzystania filtrów polaryzacyjnych lub filtrów UV, które zakłada się na obiektyw.Te oto filtry pomagają stworzyć ujęcia o pięknych, żywych kolorach, bez wywoływania niepożądanych efektów, powstałych z powodu przesadnego oświetlenia. Dzięki nim osiągniesz między innymi lepszy obraz nieba. Filtr polaryzacyjny usuwa odbicia świetlne, a przede sprawia, że na nagraniu nie jest widoczna przednia szyba. Filtr UV zwiększa ostrość i wyrazistość kolorów, przyciemnia barwę nieba i usuwa zamglenie na horyzoncie. (Filtry nie są częścią zestawu podstawowego.)

 

 

Polskie menu: 

 

 

Menu obsługi kamery samochodowej TrueCam A5 zostało przygotowane w języku polskim, więc przy jego obsłudze nie natkniesz się na żadne utrudnienia. Samo menu ma zrozumiałą strukturę, w której możesz się bez trudu zorientować oraz z łatwością znaleźć wszystko, czego potrzebujesz do obsługi i ustawień urządzenia tak, aby idealnie odpowiadało Twoim potrzebom. Na wypadek jakichkolwiek trudności, do kamery została również załączona instrukcja obsługi w języku polskim.

W celu bardziej intuicyjnej pracy z ustawieniami videorejestratora, najważniejsze elementy menu, oprócz opisów, posiadają również oznaczenia w postaci ikon.

 

 

Wyświetlacz LCD:

 

 

 

Ważnym elementem wyposażenia TrueCam A5 jest wyświetlacz LCD. Dzięki niemu możesz nie tylko skontrolować nagranie, które rejestruje czarna skrzynka, ale także odtworzyć nagrania bezpośrednio z kamery kiedykolwiek potrzebujesz, bez konieczności podłączania się do PC lub innego urządzenia. Ten mały wyświetlacz zapewni ci także wiele radości, na przykład kiedy, natychmiast po zakończeniu ciekawej trasy z przyjaciółmi, obejrzysz wideo, które właśnie nagraliście. Jeśli nie chcesz, żeby wyświetlacz przeszkadzał ci podczas jazdy, wystarczy przycisnąć przycisk włączania i wyłączania LCD wyświetlacza lub w menu ustawić czasowy limit automatycznego wyłączania.

 

 

Czujnik ruchu: 

 

 

 

Kiedy czujnik zarejestruje ruch, twoja czarna skrzynka automatycznie się uruchomi i wykona nagranie wideo. Dzięki temu zarejestruje każdego, kto mógłby uszkodzić twój samochód lub kto w jego okolicy zachowywałby się w sposób stanowiący jakiekolwiek zagrożenie. W razie podobnego wypadku będziesz miał niezaprzeczalny dowód – czy to poprzez uchwycenie sylwetki przestępcy, czy też udokumentowanie rejestracji jego pojazdu. Po powrocie do pojazdu wystarczy przejrzeć ostatnią fotografię, aby sprawdzić, czy pod twoją nieobecność wydarzyło się coś niepokojącego. Nasza kamera do samochodu nagrywa nieprzerwanie, dzięki czemu pomaga chronić twój pojazd – zarówno samochód osobowy, jak i ciężarowy czy też autobus. Dzięki czujnikowi ruchu, który jest do TrueCam A5 wbudowany, nie musisz być zawsze w pobliżu pojazdu, aby złapać ewentualnego wandala lub osobę odpowiedzialną za stłuczkę z udziałem twojego zaparkowanego pojazdu.

 

Tryb nocny:

 

 

 

Aby zapewnić ci całkowitą pewność, że twoja czarna skrzynka wykona dobre ujęcie bez względu na warunki oświetleniowe, kamera TrueCam A5 posiada funkcję trybu nocnego. Nagrywanie lub robienie zdjęć w nocy czy w złych warunkach pogodowych nie stanowi żadnego problemu, a to dzięki perfekcyjnej jakość nagrania o wysokiej rozdzielczości, która w porównaniu do konkurencyjnych kamer nie ma sobie równych. Tryb nocny nie znajduje zastosowania wyłącznie jako “stróż” pojazdu. Może się świetnie nadawać również do wykonywania niesamowitych nocnych ujęć podczas podróży na łono natury. To wszystko w wysokiej jakości i najlepszej ostrości obrazu.

 

 

Łatwa obsługa:

  

 

 

Kamera TrueCam A5 jest bardzo łatwa w obsłudze. Jest aktywna przez cały czas, kiedy jest podłączona do źródła energii w samochodzie. Wystarczy raz ustawić kamerę według potrzeb, a potem już nie trzeba się o nią martwić. Docenią to również ci, którzy nie są miłośnikami techniki.

Kiedy będziesz chciał zmienić coś w ustawieniu czarnej skrzynki, możesz wykorzystać przejrzyste i intuicyjne menu, dzięki któremu z kamerą TrueCam A5 bez problemu poradzą sobie użytkownicy wszystkich generacji bez względu na techniczne umiejętności.

 

 

Szybkie wyłączanie LCD wyświetlacza:

 

 

 

Czarna skrzynka TrueCam A5 oferuje praktyczne klawisze, oszczędzające nie tylko czas, ale i twoją cierpliwość. Jako kierowca zapewne docenisz klawisz wyłączania czy włączania LCD wyświetlacza w przypadku, gdyby przeszkadzał ci podczas jazdy. Wyłączyć wyświetlacz możesz ręcznie lub przy pomocy ustawienia limitu czasowego, po którego upłynięciu wyświetlacz przełączy się na tryb uśpienia.

 

 

Szybkie wyłączenie dźwięku:

 

 

Oprócz praktycznych klawiszy do wyłączania LCD wyświetlacza lub natychmiastowego robienia zdjęć TrueCam A5, oferuje również praktyczny klawisz do wyłączania i włączania nagrywania dźwięku. Dotyczy to trybu odtwarzania i trybu nagrywania. Tylko od ciebie zależy, czy chcesz nagrywać z dźwiękiem czy bez.

 

 

Natychmiastowe zdjęcie:

 

 

 

Jeśli znajdziesz się w sytuacji, kiedy będziesz chciał wykonać szybkie zdjęcie, ostatnie, czego będziesz potrzebował, to tracić czas na przełączanie funkcji lub otwieranie menu. Dlatego kamera TrueCam A5 posiada przycisk, który wystarczy w dowolnym momencie włączyć, aby kamera zrobiła zdjęcie. Zmiana trybu nie jest potrzebna. Tę funkcję możesz wykorzystać także w trakcie nagrywania.

 

 

Regulacja jasności:

 

 

 

Abyś mógł się uporać z warunkami oświetlenia, możesz wybrać w menu poziom ekspozycji, czy też ustawić EV. Rejestrator jazdy TrueCam A5 oferuje kilka stopni jasności. Po ręcznym wyborze stopnia jasności na wyświetlaczu LCD natychmiast zaobserwujesz, czy dana jasność ci odpowiada, czy może potrzebujesz ją jeszcze dostosować.

 

 

Wyświetlanie imienia kierowcy:

 

 

 

Jest to szczególnie przydatna funkcja, zwłaszcza wtedy, kiedy twój firmowy pojazd jest używany przez większą liczbę kierowców. Do pamięci kamery można wpisać imię każdego z nich, aby w przypadku jakichkolwiek komplikacji bez problemu zidentyfikować danego kierowcę. Jeśli funkcja jest włączona, imię kierowcy pokazuje się w danym materiale nagraniowym.

 

 

Obracanie obrazu o 180°:

 

 

 

Rejestrator jazdy TrueCam A5 łatwo przystosowuje się do tego, gdzie zostanie umieszczony. Możesz go przymocować w swoim samochodzie również do góry nogami. Kiedy wybierzesz tryb obrócenia o 180°, analogicznie obróci się również obraz i menu, a wszystko, co pojawia się na wyświetlaczu, będziesz mógł oglądać w standardowy sposób. Wideo i zdjęcie również nagrają się w prawidłowej pozycji.

 

 

LED oświetlenie:

 

 

 

Do nagrywania i robienia zdjęć w ciemności, kamera samochodowa TrueCam A5 jest wyposażona w LED światło, która działa jako oświetlenie pomocnicze. Jest to bardzo przydatne do dokumentacji podczas wypadku w warunkach nocnych. Kamerę możesz również zdjąć z szyby i użyć jako standardowy aparat cyfrowy do wykonania zdjęć poniesionych szkód czy też innego materiału dowodowego.

 

 

Podświetlane klawisze:

 

 

 

Kamera TrueCam A5 widzi dobrze także w nocy, czego niestety nie można powiedzieć o ludziach. Abyś nie miał problemu z obsługą swojej czarnej skrzynki w nocy, wszystkie klawisze są podświetlane. Dzięki temu nie musisz wykorzystywać innego źródła światła, kiedy chcesz obsługiwać kamerę lub zmienić jej ustawienia. W przypadku, kiedy nie chcesz mieć podświetlanych klawiszy, można wyłączyć tę funkcję podobnie łatwo, jak w przypadku wyświetlacza LCD.

 

 

Opcjonalny wyświetlacz prędkości:

 

 

 

Jedną z wielu funkcji kamery TrueCam A5 jest możliwość wyboru, czy twoja prędkość ma być wyświetlana na rejestratorze jazdy, czy też nie. Zależy tylko od ciebie, na co się zdecydujesz.

 

 

Opcjonalne wyświetlenie położenia:

 

 

 

GPS modem umożliwia także wybór wyświetlania położenia auta. Kiedy nie będziesz chciał, aby twoja pozycja była widoczna na ujęciu, wystarczy deaktywować tę funkcję na kamerze.

 

 

Współpraca z Google Maps:

 

 

 

Rejestrator jazdy TrueCam A5 wykorzystuje usługi GPS aplikacji Google Maps, dzięki której zyskasz podgląd przebiegu swojej podróży. W przypadku częstszych wyjazdów w dalszą trasę, będziesz miał rozeznanie o prędkości i długości poszczególnych tras, co pozwoli łatwiej zdecydować się na tę najefektywniejszą.

 

 

Oprogramowanie:

 

 

 

W modelu TrueCam A5 zainstalowana jest aplikacja, w której na jednym obrazie wyświetlane są jednocześnie wideo, Google mapa i wykres prędkości. Dzięki G-sensorze w tej aplikacji wyświetli się także rejestrator ruchu, który odczytuje G-sensor.

 

 

W zestawie:

 

 - profesjonalna kamera samochodowa TrueCam A5,

 - moduł GPS,

 - mocowanie z przyssawką,

 - uchwyt A5,

 - mocowanie 3M,

 - kabel HDMI,

 - kabel USB,

 - ładowarka samochodowa,

 - gwarancja 24 miesiące.

 

 

 

!     Uwaga !

Pod tym adresem dostępny jest film promocyjny kamery A5 :

http://youtu.be/0dl3IuKcwc4

 


  

Akcesoria do produktu
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000