0

Rejestratory video i akcesoria

TRUECAM A4 video rejestrator + PRZESYŁKA GRATIS!

ocena ocena ocena ocena ocena
Stara cena: 348,00 PLN 282,93 PLN netto
Cena promocyjna: 329,00 PLN 267,48 PLN netto
Producent: TRUECAM
Status: Chwilowo brak - proszę pytać
Wysyłka kurierem:
(pełne ubezpieczenie)
Przedpłata - Darmowa Pobranie - Darmowa
Opis produktu

 

Kamera samochodowa TrueCam A4 jest idealna dla tych, którzy szukają wysokiej jakości sprzętu. Wysokiej klasy układy optyczne, znakomita jakość nagrywania oraz wielka wygoda użytkowania czynią z tego modelu kamerę najwyższej klasy. Dostęp do wiekszości funkcji następuje za pośrednictwem jednego przycisku, a obsługa rejestratora jazdy jest intuicyjna, zapewniona przez przeglądowy wyświetlacz LCD z polskim menu. Wideorejestrator potrafi nagrywać w pętli, aby nigdy nie doszło do zapełnienia miejsca na karcie pamięci. Funkcja detekcji ruchu pozwala na rejestrację nagrania w przypadku, gdy ktoś uderzy w tył Twojego zaparkowanego samochodu, cofając własny. Za pomocą specjalnego uchwytu codzienna instalacja kamery samochodowej zajmuje jedynie parę sekund.

 

 

Główne cechy:

 • Nagrywanie w rozdzielczości Full HD 1080p.
 • Nagrywanie cykliczne w pętli.
 • G-Sensor pozwalający na automatyczne określenie kierunku i siły uderzenia.
 • Funkcja zabezpieczania ulubionych wideo/fotografii również w trakcie nagrywania.
 • Funkcja WDR pozwalająca na wysokiej jakości ujęcia w warunkach wysokiego kontrastu świetlnego.
 • Tryb nocny.
 • Kompletne polskie menu i instrukcja obsługi z możliwością ustawienia innych języków.
 • Wyświetlacz LCD pozwalający na bieżącą kontrolę nagrywanego pliku.
 • Dwa rodzaje mocowań na szybę - zdejmowalne i stałe mocowanie 3M.
 • Detekcja ruchu - praktyczna pomoc w ochronie Twojego samochodu.
 • Podświetlane klawisze.
 • Przyciski do robienia zdjęć, wyłączania/włączania wyświetlacza oraz dźwięku.
 • Bezproblemowa obsługa - przejrzyste i intuicyjne menu, przyjazne sterowanie.
 • Regulacja jasności pod kątem aktualnie panujących warunków świetlnych.
 • Możliwość ustawienia powitania z ludzkim głosem.

 

Nagrywanie w FULL HD

 

 

Nagrania wideo i fotografie są wykonywane w FULL HD rozdzielczości 1080p, która posiada tak wysoką jakość, że potrafi wychwycić nawet najmniejsze detale – również w nocy przy złych warunkach oświetleniowych. A to wszystko w najwyższej jakości i maksymalnej możliwej ostrości.

Dzięki temu z łatwością rozpoznasz dowolny znak drogowy lub twarz człowieka uchwyconego na nagraniu, a także nagrasz wideo w wysokiej rozdzielczości dla własnej zabawy oraz późniejszej postprodukcji. TrueCam A4 to nie tylko pomocnik w sytuacjach kryzysowych – wystarczy wsiąść do samochodu, wybrać ciekawy kierunek i bez jakiegokolwiek wysiłku można nagrać wspaniałe ujęcia z trasy.

 

 

Szybka codzienna instalacja:

 

 

Wielką zaletą videorejestratora jest łatwa instalacja i obsługa, która nie jest męcząca przy codziennym użytkowaniu urządzenia. Dzięki możliwości trwałego montażu mocowania w pojeździe, włącznie ze stałym podłączeniem zasilania, możesz zapomnieć o skomplikowanym codziennym montowaniu kamery, uciążliwym podłączaniu zasilania i wybieraniu odpowiedniej pozycji do nagrywania, tak jak to bywa w przypadku konkurencyjnych kamer. W łatwy sposób umieść kamerę samochodową w uchwycie i gotowe. Rejestrator jazdy TrueCam A4 oferuje dwa rodzaje mocowań na szybę. Jeden z nich jest przenośny, dzięki czemu doskonale nadaje się do częstego przemieszczania, np. między różnymi samochodami. Drugi jest trwały i posiada samoprzylepny regulator 3M. Dzięki takiemu mocowaniu możesz dowolnie obracać kamerę do 270°. Codzienna instalacja kamery TrueCam zajmie ci tylko kilka sekund.

 

 

Pętla czasu:

 

 

Dzięki TrueCam A4 możesz nagrywać bez przerwy. W przypadku zapełnienia pamięci, kamera samochodowa usunie najstarsze nagranie, w związku z czym te najbardziej aktualne zostaną zarejestrowane. Nie musisz się już obawiać tego, że będziesz musiał przerwać nagrywanie z powodu przepełnionej pamięci. Ponadto możesz z łatwością zabezpieczyć swoje ulubione nagrania i zdjęcia, chroniąc je w ten sposób przed przypadkowym usunięciem. Zabezpieczone nagrania zostaną zapisane w specjalnej pamięci, więc bez żadnego wysiłku utworzysz własną galerie ulubionych nagrań.

 

 

 G-sensor:

 

 

Inaczej zwany czujnikiem przeciążenia czy sensorem grawitacyjnym, jest czujnikiem, który w formie wykresu rejestruje kierunek jazdy w trzech osiach przestrzennych. W przypadku uderzenia w twój samochód, dokładnie rozpozna, z którego miejsca nastąpiło. Te dane możesz następnie obejrzeć w odtwarzaczu GPS.

Ponadto, dzięki czujnikowi, kamera potrafi rozpoznać moment, kiedy z twoim samochodem dzieje się coś niepokojącego, reagując na sytuację automatycznym zapisem aktualnego nagrania – dzięki temu nie dojdzie do niespodziewanego usunięcia nagrania lub zastąpienia go innym. Z tego powodu jest to bardzo praktyczna funkcja również wtedy, kiedy znajdujesz się poza pojazdem.
Do wyboru masz kilka stopni czułości, od 2G (najczulszy) do 8G. Obniżona czułość jest przydatna, kiedy jedziesz po nierównej nawierzchni. Kamera rozpoznaje wtedy tylko silniejsze uderzenia, pomijając rejestrację wstrząsów spowodowanych nierównością powierzchni.

 

 

Zabezpieczenie wideo:

 

 

W przypadku, jeśli chcesz zachować materiał nagrany przed chwilą, wystarczy kliknąć przycisk z kłódką, aby nagranie zapisało się w specjalnej pamięci, co zabezpieczy je przez zastąpieniem przez kolejne nagranie. Przycisk może zostać użyty kiedykolwiek – podczas przeglądania videogalerii, ale także w trakcie nagrywania. Zabezpieczone wideo lub zdjęcie możesz kiedykolwiek odbezpieczyć i usunąć ręcznie. Dzięki tej funkcji możesz utworzyć archiwum ze swoimi ulubionymi nagraniami i zdjęciami bez obaw, że je stracisz. Jest to kolejna z właściwości kamery TrueCam A4, która umożliwi ci połączyć radość z nagrywania z bezpieczną jazdą samochodem.

 

 

Polskie menu: 

 

 

Menu obsługi kamery samochodowej TrueCam A4 zostało przygotowane w języku polskim, więc przy jego obsłudze nie natkniesz się na żadne utrudnienia. Samo menu ma zrozumiałą strukturę, w której możesz się bez trudu zorientować oraz z łatwością znaleźć wszystko, czego potrzebujesz do obsługi i ustawień urządzenia tak, aby idealnie odpowiadało Twoim potrzebom. Na wypadek jakichkolwiek trudności, do kamery została również załączona instrukcja obsługi w języku polskim.

W celu bardziej intuicyjnej pracy z ustawieniami videorejestratora, najważniejsze elementy menu, oprócz opisów, posiadają również oznaczenia w postaci ikon.

 

 

Wyświetlacz LCD:

 

 

 

Ważnym elementem wyposażenia TrueCam A4 jest wyświetlacz LCD. Dzięki niemu możesz nie tylko skontrolować nagranie, które rejestruje czarna skrzynka, ale także odtworzyć nagrania bezpośrednio z kamery kiedykolwiek potrzebujesz, bez konieczności podłączania się do PC lub innego urządzenia. Ten mały wyświetlacz zapewni ci także wiele radości, na przykład kiedy, natychmiast po zakończeniu ciekawej trasy z przyjaciółmi, obejrzysz wideo, które właśnie nagraliście. Jeśli nie chcesz, żeby wyświetlacz przeszkadzał ci podczas jazdy, wystarczy przycisnąć przycisk włączania i wyłączania LCD wyświetlacza lub w menu ustawić czasowy limit automatycznego wyłączania.

 

 

Czujnik ruchu: 

 

 

 

Kiedy czujnik zarejestruje ruch, twoja czarna skrzynka automatycznie się uruchomi i wykona nagranie wideo. Dzięki temu zarejestruje każdego, kto mógłby uszkodzić twój samochód lub kto w jego okolicy zachowywałby się w sposób stanowiący jakiekolwiek zagrożenie. W razie podobnego wypadku będziesz miał niezaprzeczalny dowód – czy to poprzez uchwycenie sylwetki przestępcy, czy też udokumentowanie rejestracji jego pojazdu. Po powrocie do pojazdu wystarczy przejrzeć ostatnią fotografię, aby sprawdzić, czy pod twoją nieobecność wydarzyło się coś niepokojącego. Nasza kamera do samochodu nagrywa nieprzerwanie, dzięki czemu pomaga chronić twój pojazd – zarówno samochód osobowy, jak i ciężarowy czy też autobus. Dzięki czujnikowi ruchu, który jest do TrueCam A4 wbudowany, nie musisz być zawsze w pobliżu pojazdu, aby złapać ewentualnego wandala lub osobę odpowiedzialną za stłuczkę z udziałem twojego zaparkowanego pojazdu.

 

Tryb nocny:

 

 

 

Aby zapewnić ci całkowitą pewność, że twoja czarna skrzynka wykona dobre ujęcie bez względu na warunki oświetleniowe, kamera TrueCam A4 posiada funkcję trybu nocnego. Nagrywanie lub robienie zdjęć w nocy czy w złych warunkach pogodowych nie stanowi żadnego problemu, a to dzięki perfekcyjnej jakość nagrania o wysokiej rozdzielczości, która w porównaniu do konkurencyjnych kamer nie ma sobie równych. Tryb nocny nie znajduje zastosowania wyłącznie jako “stróż” pojazdu. Może się świetnie nadawać również do wykonywania niesamowitych nocnych ujęć podczas podróży na łono natury. To wszystko w wysokiej jakości i najlepszej ostrości obrazu.

  

 

Szybkie wyłączanie LCD wyświetlacza:

 

 

 

Czarna skrzynka TrueCam A4 oferuje praktyczne klawisze, oszczędzające nie tylko czas, ale i twoją cierpliwość. Jako kierowca zapewne docenisz klawisz wyłączania czy włączania LCD wyświetlacza w przypadku, gdyby przeszkadzał ci podczas jazdy. Wyłączyć wyświetlacz możesz ręcznie lub przy pomocy ustawienia limitu czasowego, po którego upłynięciu wyświetlacz przełączy się na tryb uśpienia.

 

 

Funkcja WDR:

Funkcja WDR pozwala lepiej kamerze samochodowej Truecam nagrywać obraz przy wysokim współczynniku kontrastu. Dzięki niej wideorejestrator jazdy lepiej radzi sobie w sytuacjach nierównomiernego oświetlenia obrazu. Przykładami może być kontrast światło-cień lub kontrast świateł aut jadących na nocnej autostradzie w przeciwnym do nas kierunku.

 

Szybkie wyłączenie dźwięku:

 

 

Oprócz praktycznych klawiszy do wyłączania LCD wyświetlacza lub natychmiastowego robienia zdjęć TrueCam A4, oferuje również praktyczny klawisz do wyłączania i włączania nagrywania dźwięku. Dotyczy to trybu odtwarzania i trybu nagrywania. Tylko od ciebie zależy, czy chcesz nagrywać z dźwiękiem czy bez.

 

 

Natychmiastowe zdjęcie:

 

 

 

Jeśli znajdziesz się w sytuacji, kiedy będziesz chciał wykonać szybkie zdjęcie, ostatnie, czego będziesz potrzebował, to tracić czas na przełączanie funkcji lub otwieranie menu. Dlatego kamera TrueCam A4 posiada przycisk, który wystarczy w dowolnym momencie włączyć, aby kamera zrobiła zdjęcie. Zmiana trybu nie jest potrzebna. Tę funkcję możesz wykorzystać także w trakcie nagrywania.

 

 

Regulacja jasności:

 

 

 

Abyś mógł się uporać z warunkami oświetlenia, możesz wybrać w menu poziom ekspozycji, czy też ustawić EV. Rejestrator jazdy TrueCam A4 oferuje kilka stopni jasności. Po ręcznym wyborze stopnia jasności na wyświetlaczu LCD natychmiast zaobserwujesz, czy dana jasność ci odpowiada, czy może potrzebujesz ją jeszcze dostosować.

 

 

Wyświetlanie imienia kierowcy:

 

 

 

Jest to szczególnie przydatna funkcja, zwłaszcza wtedy, kiedy twój firmowy pojazd jest używany przez większą liczbę kierowców. Do pamięci kamery można wpisać imię każdego z nich, aby w przypadku jakichkolwiek komplikacji bez problemu zidentyfikować danego kierowcę. Jeśli funkcja jest włączona, imię kierowcy pokazuje się w danym materiale nagraniowym.

 

 

Obracanie obrazu o 180°:

 

 

 

Rejestrator jazdy TrueCam A4 łatwo przystosowuje się do tego, gdzie zostanie umieszczony. Możesz go przymocować w swoim samochodzie również do góry nogami. Kiedy wybierzesz tryb obrócenia o 180°, analogicznie obróci się również obraz i menu, a wszystko, co pojawia się na wyświetlaczu, będziesz mógł oglądać w standardowy sposób. Wideo i zdjęcie również nagrają się w prawidłowej pozycji.

 

 

Podświetlane klawisze:

 

 

 

Kamera TrueCam A4 widzi dobrze także w nocy, czego niestety nie można powiedzieć o ludziach. Abyś nie miał problemu z obsługą swojej czarnej skrzynki w nocy, wszystkie klawisze są podświetlane. Dzięki temu nie musisz wykorzystywać innego źródła światła, kiedy chcesz obsługiwać kamerę lub zmienić jej ustawienia. W przypadku, kiedy nie chcesz mieć podświetlanych klawiszy, można wyłączyć tę funkcję podobnie łatwo, jak w przypadku wyświetlacza LCD.

  

 

W zestawie:

 

 - kamera samochodowa TrueCam A4,

 - uchwyt A4,

 - mocowanie z przyssawką,

 - mocowanie 3M,

 - ładowarka samochodowa,

 - kabel USB,

 - futerał ochronny.

 

 

!     Uwaga !

Pod tym adresem dostępny jest film promocyjny kamery A4 :

http://youtu.be/cvraZ-awbxA

 

 


  

Akcesoria do produktu
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000