0

Stałoogniskowe

TAMRON 20 mm f / 2.8 Di III OSD M1: 2 mocowanie Sony E

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 2 093,00 PLN 1 701,63 PLN netto
Producent: Tamron
EAN: 4960371006642
Status: Towar dostępny - wysyłka standardowa 24-48 h
Rodzaj produktu: Obiektyw fotograficzny
Wysyłka kurierem:
(pełne ubezpieczenie)
Przedpłata - 22,00 PLN
Pobranie - 25,00 PLN
Opis produktu


W trosce o zdrowie naszych Klientów i pracowników z dniem 01-05-2020 wprowadzamy w Accord Foto nowe, bezpieczne zasady sprzedaży dostosowane do aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Więcej czytaj tutaj.
 


  


 


TAMRON 20MM F/2.8 DI III OSD M1:2 SONY FE kompaktowy i lekki, szerokokątny obiektyw 20 mm do bezlusterkowców Sony z mocowaniem E / FE. Kompatybilny z pełną klatką, uszczelniona konstrukcja z doskonałą możliwością ustawiania ostrości z bliska (współczynnik powiększenia 1: 2). Dzięki Tamronowi 20 mm f / 2.8 Di III OSD M1:2 fotografowie Sony mogą eksplorować świat pod naprawdę szerokim kątem widzenia, zbliżonym do tego, co uzyskujesz dzięki superszerokokątnemu obiektywowi. Jest idealny do fotografii krajobrazowej, architektury, wnętrz, a nawet sportu, gdy chcesz uchwycić scenę akcji z bliskiej odległości a jednocześnie uchycić dużo otoczenia.


 Główne cechy:
 

  • Doskonała wydajność optyczna na wszystkich otworach przysłony.
  • Zoptymalizowany do użytku z aparatami bezlusterkowymi Sony.
  • Kompaktowa i lekka konstrukcja.
  • Obsługuje szybki hybrydowy AF, Eye AF i bezpośrednie ręczne ustawianie ostrości Sony.
  • Obsługuje korekcję obiektywu w aparacie Sony.
  • Wewnętrzne ustawianie ostrości (obiektyw utrzymuje ten sam rozmiar podczas ustawiania ostrości).
  • Silnik OSD (zoptymalizowany o cichej pracy) zapewnia szybkie i ciche ustawianie ostrości.
  • Kompatybilny z Tamron Tap-in Console.
  • Średnica filtra 67 mm - taka sama jak w przypadku obiektywów zmiennoogniskowych Tamron dla pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych.
  • Doskonała minimalna ostrość przy współczynniku powiększenia 1: 2.
 

AF

Tamron 20 mm f / 2.8 Di III OSD M1: 2 jest specjalnie zaprojektowany do bezlusterkowych aparatów systemowych Sony (mocowanie E / FE) i ma szybki i cichy autofokus, który jest idealny zarówno do fotografowania jak i nagrywania wideo. Obsługuje także specjalne techniki ustawiania ostrości Sony Fast Hybrid AF (kombinacja ostrości z detekcją kontrastu i fazy) oraz Eye AF (automatyczne ustawianie ostrości na oczach fotografowanej osoby). Bezpośrednie ręczne ustawianie ostrości (DMF) pozwala szybko zmienić ostrość bez konieczności zmiany metody ustawiania ostrości.

Konstrukcja optyczna

Aby zapewnić najwyższą możliwą jakość obrazu przy pełnym otworze, zastosowano starannie dobraną kombinację soczewek asferycznych i szkła o niskiej dyspersji (LD), aby zminimalizować aberrację chromatyczną. Tamron 20 mm f / 2.8 Di III OSD M1: 2 jest również kompatybilny z automatyczną korekcją obiektywu Sony, która koryguje wszelkie pozostałe zniekształcenia obrazu. Zaawansowana szerokopasmowa powłoka antyrefleksyjna Tamron również skutecznie redukuje zjawy i refleksy oraz gwarantuje obrazy o wysokim kontraście i blasku nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, takich jak niskie słońce, reflektory na koncertach i motywy z odblaskowymi detalami. Rezultatem są obrazy z doskonałym odwzorowaniem szczegółów, a także kolorów.

Konstrukcja

Pomimo wysokiej wydajności optycznej Tamron 20 mm f / 2.8 Di III OSD M1: 2 jest małym i lekkim szerokokątnym obiektywem, który idealnie pasuje do bezlusterkowatego korpusu aparatu. Ponadto konstrukcja jest odporna na warunki pogodowe dzięki gumowym uszczelkom, które zapobiegają przenikaniu wilgoci i kurzu do obudowy. Innymi słowy - nie musisz się martwić o obiektyw, jeśli zaskoczy Cię deszcz! Kolejną zaletą jest powłoka fluorowa na elemencie przednim. Odpycha krople wody, brud i olej oraz ułatwia czyszczenie.

Funkcja makro

Możliwość zbliżenia się do obiektu jest jedną z najbardziej pożądanych cech obiektywu szerokokątnego a tutaj Tamron naprawdę ma się czym pochwalić! Minimalna ostrość wynosi tylko 11 cm, co oznacza, że można uzyskać współczynnik powiększenia 1: 2 (powiększenie 0,5x). Prawie jak prawdziwy obiektyw makro! Jest świetny, gdy chcesz uchwycić dramatyczne zbliżenie z rozmytym tłem! Specyfikacja techniczna:
 

Typ ustawiania ostrości

Auto Focus

Minimalna przysłona

22

Rozmiar filtra (okrągły) (mm)

67 mm

Stała ogniskowa (mm)

20 mm

Stabilizator obrazu

Nie

Maksymalna przysłona

2.8

Mocowanie obiektywu / kamery

Sony E-FF

Format pokrycia obiektywu

Pełna klatka, APS-C

Minimalna ostrość (cm)

11 cm

Elementy soczewki / grupy

10/9

Łopatki przesłony

7

Średnica

73 mm

Maksymalne powiększenie (x)

0.5 x

Długość (mm)

64 mm

Waga (g)

220 g


 W zestawie:
 

- obiektyw Tamron 20 mm f / 2.8 Di III OSD M1:2 Sony E.

 


 W trosce o zdrowie naszych Klientów i pracowników z dniem 01-05-2020 wprowadzamy w Accord Foto nowe, bezpieczne zasady sprzedaży dostosowane do aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Więcej czytaj tutaj.
 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000