0

Bezlusterkowce

NIKON Z50 + obiektyw 16-50 mm DX + adapter FTZ

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 4 689,00 PLN 3 812,20 PLN netto
Producent: Nikon
EAN: 4960759151896
Status: Towar dostępny - wysyłka priorytetowa 24 h
Rodzaj produktu: Bezlusterkowiec, cyfrowy aparat fotograficzny
Wysyłka kurierem:
(pełne ubezpieczenie)
Przedpłata - 24,00 PLN
Pobranie - 27,00 PLN
Opis produktu


W trosce o zdrowie naszych Klientów i pracowników z dniem 01-05-2020 wprowadzamy w Accord Foto nowe, bezpieczne zasady sprzedaży dostosowane do aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Więcej czytaj tutaj.
 


 


 


 


 


Aparat bezlusterkowy serii Z formatu DX firmy Nikon. Magia w Twoich dłoniach. Kiedy dostrzeżesz piękno, które sprawia, że się zatrzymujesz, uchwyć je aparatem bezlusterkowym idealnie pasującym do Twoich dłoni. Wyraziste kolory przy słabym świetle. Znajoma poza sfotografowana z zaskakującej perspektywy. Teatr cieni w pełnym słońcu. Lekki i uniwersalny aparat bezlusterkowy Nikon Z 50 pozwala na wykonywanie fantastycznych zdjęć i zachwycających filmów. Jest szybki, łatwy w użyciu i oferuje szerokie możliwości.
 

Matryca

Doskonała jakość zdjęć wykonywanych aparatem Nikon Z 50 pozwala wiernie oddać piękno świata, które widzisz. Dzięki dużej średnicy mocowania Z firmy Nikon, do matrycy formatu DX o rozdzielczości 20,9 MP dociera więcej światła i nie występują problemy z winietowaniem. Większa ilość światła to także więcej detali na zdjęciach. Zarówno w dzień, jak i w nocy, kolory na zdjęciach i filmach są jaśniejsze. Głębia jest głębsza. Natomiast ostrość jest znakomita.

AF

Możesz rejestrować zdjęcia i filmy 4K o idealnej ostrości. Hybrydowy AF (autofokus) jest szybki, precyzyjny i płynny. Pola AF na matrycy pokrywają około 90% kadru, w poziomie i pionie, co zapewnia doskonałą ostrość w całym kadrze. Ostrość jest szybko ustawiana na fotografowanych obiektach, zarówno znajdujących się na środku lub przy brzegach kadru, jak i poruszających się. Jeszcze lepsze niepozowane portrety. Inteligentny AF z detekcją oka automatycznie ustawia ostrość na oczach fotografowanej osoby, zarówno gdy jest sama, jak również gdy znajduje się w tłumie. Ostrość jest utrzymywana nawet wtedy, gdy fotografowana osoba poruszy się. Aparat Nikon Z 50 cicho ustawia ostrość i jest wyposażony w tryb bezgłośnego fotografowania. Gdy znajomi poproszą o robienie zdjęć podczas ślubu, możesz mieć pewność, że uchwycisz wspaniałe chwile nie zakłócając podniosłej atmosfery.

ISO

Automatyczne dobieranie czułości w zakresie 100–51200 ISO oraz funkcja AF przy słabym oświetleniu zapewniają swobodę wykonywania zdjęć zarówno w dzień, jak i nocą. Uchwycisz więcej szczegółów przy słabym świetle – od nocnych zdjęć miasta po portrety w półmroku.

ISO

Automatyczne dobieranie czułości w zakresie 100–51200 ISO oraz funkcja AF przy słabym oświetleniu zapewniają swobodę wykonywania zdjęć zarówno w dzień, jak i nocą. Uchwycisz więcej szczegółów przy słabym świetle – od nocnych zdjęć miasta po portrety w półmroku.

11 kl./s.

Naciśnij i przytrzymaj, aby fotografować z szybkością 11 kl./s. Fotografuj wszystko, na co skierujesz wzrok. Możliwość wykonywania zdjęć seryjnych z prędkością do 11 kl./s z autofokusem i automatyką ekspozycji oznacza, że uchwycisz chwile, które mogą umknąć innym.

Full HD

Aparat Nikon Z 50 pozwala łatwo uzyskać kinematograficzną jakość filmów. Możesz nagrywać filmy w rozdzielczości 4K/UHD z szybkością 30p, a także rejestrować sekwencje poklatkowe w rozdzielczości Full HD. Bez ograniczeń związanych z kadrowaniem, wykorzystując pełną szerokość dużej matrycy formatu DX. Podczas nagrywania filmów możesz także rejestrować nieruchome ujęcia oraz tworzyć przy użyciu aparatu ekspresyjne sekwencje poklatkowe w rozdzielczości 4K.

Wizjer

Wizjer elektroniczny (EVF) zapewnia wyjątkową ostrość i pozwala zobaczyć wyraźny obraz każdego ujęcia, zarówno podczas fotografowania, jak i filmowania. W wizjerze elektronicznym możesz obserwować naturalnie odwzorowany obraz, podobnie jak w wizjerze optycznym lustrzanki cyfrowej. Możesz też wyświetlać zdjęcia w postaci, w jakiej zostaną zapisane przy aktualnych ustawieniach. Obraz pozostaje płynny i stabilny, nawet jeśli go powiększasz w celu sprawdzenia ostrości.

Lapa błyskowa

Gdy tylko coś przyciągnie Twoją uwagę, aparat Nikon Z 50 jest gotowy do wykonywania zdjęć, a wbudowana lampa błyskowa zapewnia dodatkowe oświetlenie. Lekki korpus jest bardzo poręczny, a jego górna i przednia część są wykonane z wytrzymałego stopu magnezu.

Wyświetlacz LCD

Duży wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości może być odchylany w górę lub w dół, a ponadto ma dotykowe elementy sterujące, które przypominają interfejs smartfona. Niezależnie od tego, czy filmujesz, czy wykonujesz autoportrety, ujęcia pod kątem jeszcze nigdy nie wyglądały tak dobrze.

Funkcje

Aparat jest wyposażony w 20 wbudowanych efektów kreatywnych, które możesz wykorzystać podczas robienia zdjęć i nagrywania filmów, aby nadać swojej twórczości niepowtarzalny charakter. Gdy chcesz uzyskać wyjątkowe rezultaty, wystarczy że wyświetlając podgląd dostosujesz intensywność efektu.

Konstrukcja

Gdy już chwycisz jego mocno wyprofilowany uchwyt i zaczniesz robić zdjęcia, nie zechcesz się z nim rozstać. Przemyślane rozmieszczenie przycisków i elementów sterujących na ekranie dotykowym sprawia, że obsługiwanie aparatu jest wyjątkowo proste, a przejrzyste i nieskomplikowane menu przypominające to w lustrzankach cyfrowych jest łatwe do opanowania. Nauczysz się go obsługiwać w krótkim czasie, zarówno jeśli po raz pierwszy sięgasz po sprzęt firmy Nikon, jak i wtedy, gdy jest to Twój pierwszy aparat bezlusterkowy.

Wi-Fi i Bluetooth

Szybkie połączenia poprzez Wi-Fi® i Bluetooth® umożliwiają przesyłanie zdjęć i filmów do dowolnego urządzenia w celu zapisywania lub udostępniania. Aplikacja SnapBridge firmy Nikon ułatwia przesyłanie plików JPEG i filmów, a także pozwala na zdalne fotografowanie i filmowanie.

Obiektywy

Obiektywy NIKKOR Z są przeznaczone do wykonywania zdjęć oraz do filmowania. Wszystkie współpracują z szybkim i małym aparatem Nikon Z. Dzięki adapterowi do mocowania FTZ możesz też korzystać z obiektywów NIKKOR z mocowaniem F do lustrzanek cyfrowych. Specyfikacja techniczna:
 

Liczba efektywnych pikseli [mln]

20,9

Typ matrycy

CMOS

Rozmiar matrycy

APS-C

Zoom optyczny

3x

Ogniskowa (ekwiwalent dla 35mm) [mm]

16-50 (ekwiwalnet 24-75 dla formatu DX)

Jasność obiektywu [f/]

3,5-6,3

Makro [cm]

20

Stabilizacja

jest

Średnica obiektywu [mm]

46

Czas otwarcia migawki

30-1/4000 s w krokach co 1/2, 1/3 lub 1 EV, Bulb, X200

Rozmiar LCD [cale]

3.2

Rozdzielczość LCD [piksele]

1040 tys. punktów, kolorowy TFT LCD

Autofokus

hybrydowy AF z detekcją fazową/kontrastu: 209 pól, 90%. pokrycie
kadru w pionie i poziomie; Strefy AF: Precyzyjny AF, jednopolowy AF i
AF z dynamicznym wyborem pola (precyzyjny AF i AF z dynamicznym
wyborem pola są dostępne tylko w trybie zdjęć); szerokie

Czułość ISO

Auto, 100-51200 ISO w skoku 1/3 lub 1/2 EV

Balans bieli

Automatyczny (3 rodzaje) + automatyczny dla naturalnego
światła,światło słoneczne, pochmurno, cień, światło żarowe, światło
jarzeniowe (7 ustawień), lampa błyskowa ; Wybór temperatury
barwowe: 2500-10000 K

Lampa błyskowa

wbudowana

Filmowanie

3840 x 2160 (4K UHD) z odczytem pełnych pikseli: 30p (progresywny)
, 25p, 24p

Zdjęcia seryjne

maks. 11 kl./s

Dźwięk

Liniowy PCM, AAC

Format zapisu danych

JPEG (DCF 2.0, Exif 2.31, PictBridge), NEF (12- lub 14-bitowy, z
kompresją lub bez), NEF+JPEG, TIFF (RGB); MOV, MP4
, H.264/MPEG-4 AVC

Menu w języku polskim

tak

Pamięć

1 karta SD UHS-II

Złącza

USB-C, HDMI-C, wejście mikrofonowe,

Zasilanie

EN-EL25

Waga [g]

397

Wymiary

127 x 94 x 60


 W zestawie:
 

- aparat Nikon Z50,

- pasek,

- pokrywka bagnetu BF-N1,

- muszla do okularu DK-30,

- Akumulator EN-EL25,

- ładowarka mh-32,

- kabel usb uc-e21,

- obiektyw 16-50 mm DX,

- dekielki,

- adapter FTZ,

- zaślepka na mocowanie Nikon Z BF-1B,

- zaślepka na mocowanie Nikkor F LF-N1.

 


 W trosce o zdrowie naszych Klientów i pracowników z dniem 01-05-2020 wprowadzamy w Accord Foto nowe, bezpieczne zasady sprzedaży dostosowane do aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Więcej czytaj tutaj.
 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000