0

Nasze referencje


Dokładamy wszelkich starań, aby nasz sklep wyróżniał się uczciwością i życzliwością wobec Klientów. W miarę naszych możliwości oferujemy pomoc w wyborze sprzętu, porady i wsparcie techniczne. W każdej sprawie możesz do nas napisać lub zadzwonić:

tel. (17) 779 87 68; tel. kom. 790 526 352; mail: biuro@accord-foto.pl; Skype: accord-foto; GG: 543585

Accord Foto skupia także wokół siebie dużą grupę pasjonatów fotografii i zawodowych fotografów, którzy odwiedzają nasz portal nie tylko w celu zakupu sprzętu. Wszystkich zachęcamy do przejrzenia artykułów o fotografii, porad oraz testów i opinii, które publikujemy w naszych działach: Aktualności, Pierwsze kroki, Dla dociekliwych oraz Testy/Opinie.

 

Chcemy, aby nasi Klienci powrócili do nas przy następnej okazji - dlatego zakupu nie traktujemy jako koniec, lecz początek współpracy. Nasza praca jest najczęściej pozytywnie oceniana przez Klientów.

W roku 2012 Accord Foto zdobył Certyfikat Jakości Q. Z wysoką punktacją przyznaną przez naszych Klientów uplasoawał się w pierwszej dziesiątce najlepiej ocenianych sklepów w gronie ponad 23 tyś. sklepów z całej Polski. Dziękujemy naszym Klientom za to wyróżnienie.


 


 

Od roku 2010 uczestniczymy także w programie Rzetelne Firma prowadzonym przez Krajowy Rejestr Długów, udostępniając szereg wymaganych informacji świadczących o naszej wiarygodności.


 


 


Krajowy Rejestr Długów certyfikuje wszystkich uczestników programu Rzetelna Firma. Każdy nasz Klient może sprawdzić on-line ważność naszego Certyfikatu Rzetelności.


 


 

Jest nam niezmiernie miło pochwalić się także nagrodami i wyróznieniami, jakie dzięki naszym Klientom otrzymaliśmy wcześniej.


 


 

PC Word opublikował ranking sklepów internetowych za rok 2010. Nasz sklep zdobył


 

  • II miejsce w grupie: Najlepsze Sklepy Internetowe w Kategorii Fotografia Cyfrowa


 

 
 

Więcej można przeczytać tutaj.


 

      


 

W Rankingu Sklepów Internetowych za rok 2009/2010 przygotowanym przez gazetę "Rzeczpospolita" oraz portal internetowy Opineo.pl uwzględniono opinie wystawione przez klientów ponad 9 000 sklepów funkcjonujących w sieci. Oceniano szybkość realizacji zamówienia i poziom obsługi, które były podstawą do wystawienia oceny ogólnej sklepu (0-10 pkt). Nasz sklep


 

  • uzyskał najwyższą ocenę łączną 9,87 pkt. w gronie wszystkich 9 000 sklepów biorących udział w zestawieniu
  • zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii (branża fotograficzna, sklepy z ilością opinii 250-800)


 


 

Cały raport publikowany był w specjalnym dodatku "Rzeczpospolitej" w dniu 26-04-2010.  Można także pobrać go tutaj w wersji pdf. Więcej czytaj tutaj.


 


 

Natomiast w poprzednim rankingu przygotowanym przez portal Opineo oraz jedną z największych polskich porównywarek cenowych Okazje.infosklep Accord Foto zdobył ex aequo  


 

  • II miejsce wśród polskich sklepów internetowych z branży RTV/AGD/FOTOGRAFIA za rok 2009


 

Więcej czytaj tutaj. Cały raport można pobrać tutaj.


 


 

W programie Opineo Klienci oceniają sklep, w którym dokonywali zakupów.

 

Maksymalna ilość punktów możliwa do uzyskania od jednego Klienta wynosi 10. Jest to średnia ocena z następujących opinii:

- szybkość realizacji zamówienia

- poziom obsługi klienta

- jakość zapakowanej przesyłki

- chęć polecenia sklepu innym

 

Końcowa ocena sklepu jest średnią z czterech przedstawionych powyżej ocen.

 

Oto nasze oceny za ostatnie 12 miesięcy.


Ocena Accord Foto - Opineo.pl

Wszystkie opinie można przeczytać tutaj: http://www.opineo.pl/index.php?sklep=1775


Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli podzielić się swoją opinią o naszym sklepie, zachęcamy także pozostałych do wystawienia oceny naszej pracy.


 

Czytaj pozostałe Informacje. 


Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000