0

Softboxy

MITOYA softbox Quick 70x100 cm mocowanie Bowens

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 149,00 PLN 121,14 PLN netto
Producent: Mitoya
Status: Towar dostępny - wysyłka standardowa 24-48 h
Wysyłka kurierem:
(pełne ubezpieczenie)
Przedpłata - 19,00 PLN
Pobranie - 22,00 PLN
Opis produktu


W trosce o zdrowie naszych Klientów i pracowników z dniem 01-11-2020 wprowadzamy w Accord Foto nowe, bezpieczne zasady sprzedaży dostosowane do aktualnej sytuacji epidemicznej. Więcej czytaj tutaj.


 


 


 


Wysokiej jakości, profesjonalny softbox MITOYA Quick 70 × 100 cm z mocowaniem BOWENS. Wyposażony w system szybkiego i wygodnego mocowania, które znacznie ułatwia pracę - składanie i rozkładanie softboxu trwa raptem kilka chwil! Softbox posiada dwa dyfuzory i specjalną powierzchnię odbijającą światło co pozwala równomiernie rozprowadzić światło.


 Główne cechy:
 

  • Najwyższej jakości materiały - do zastosowań profesjonalnych.
  • Mechanizm szybkiego składania i rozkładania.
  • Zintegrowany metalowy adapter z możliwością regulacji położenia.
  • Dwa dyfuzory i specjalna powierzchnia odbijająca wewnątrz.
  • Złożony zajmuje niewiele miejsca.
  • Mocowanie Bowens.
  • Możliwość montażu grida (brak w zestawie).
  • Wymiary 70 × 100 cm.
 

Konstrukcja

Softbox MITOYA Quick 70 × 100 cm z mechanizmem szybkiego rozkładania i zintegrowanym adapterem systemu Bowens. Konstrukcja softboxu ma na celu uzyskanie miękkiego światła, równomiernie rozproszonego i rozłożonego. Zastosowanie popularnego mocowania Bowens pozwala na pracę ze wszystkimi lampami studyjnymi korzystającymi z tego systemu, m. in. Aputure, Godox, Jinbei, Quadralite, Quantuum, Fomei, Steiner, czy Powerlux. Duża powierzchnia przedniego dyfuzora pozwala na pracę z mocnymi, studyjnymi lampami błyskowymi oraz lampami LED światła stałego. Wbudowany mechanizm szybkiego rozkładania znacznie ułatwia pracę na planie - softbox rozkłada się na podobnej zasadzie, co parasolki fotograficzne. Wygodna blokada zapewnia odpowiednie naprężenie czaszy oraz stabilność całej konstrukcji. Softbox wykonany jest z materiału odpornego na wysokie temperatury. Na zewnątrz jest matowo czarny, wewnątrz zaś wyłożony srebrnym, tłoczonym materiałem, który dodatkowo odbija i wzmacnia światło, generowane przez lampę. W komplecie znajdują się aż dwa dyfuzory - wewnętrzny i zewnętrzny. Dyfuzor wewnętrzny jest montowany mniej więcej w połowie głębokości czaszy na niewielkich paskach - rzepach. Dyfuzor zewnętrzny, mocowany na szerokim rzepie tuż przy krawędzi czaszy, pozostawia miejsce na dodatkowe stosowanie plastra miodu (brak w zestawie).

Zastosowanie

Cechą lamp studyjnych jest emisja mocnego światła z niewielkiego palnika. Zazwyczaj żarnik (lub czip LED) znajduje się blisko zewnętrznej krawędzi urządzenia lub wystaje ponad jego obudowę, dzięki czemu kąt świecenia jest bardzo szeroki. Przekłada się to na niekontrolowane rozproszenie światła we wszystkie strony, jeśli lampa pracuje bez dodatkowych modyfikatorów. Przeważnie moc lamp studyjnych jest też o wiele większa, niż lamp systemowych, co z kolei umożliwia pracę również z dużymi parasolami czy softboxami. Przy zastosowaniu softboxu światło z lampy jest precyzyjnie ukierunkowane i atrakcyjnie rozproszone, dzięki czemu fotograf zachowuje nad nim pełną kontrolę. Oferowany softbox Quick 70 ×100 cm z systemem szybkiego montażu oraz na stałe wbudowanym adapterem typu Bowens to doskonałe rozwiązanie zarówno do klasycznej fotografii portretowej czy modowej oraz do pracy z niewielkimi grupami, np. podczas sesji rodzinnych. 


Specyfikacja techniczna:
 

Materiał

tworzywo sztuczne

Kształt

prostokąt

Rozmiar

70x100cm

Typ mocowania

Bowens

Ilość dyfuzorów

2

Możliwość montażu grida

tak


 W zestawie:
 

- softbox MITOYA Quick 70 × 100 cm [BOWENS],
- dyfuzor zewnętrzny,
- dyfuzor wewnętrzny,
- futerał.


 W trosce o zdrowie naszych Klientów i pracowników z dniem 01-11-2020 wprowadzamy w Accord Foto nowe, bezpieczne zasady sprzedaży dostosowane do aktualnej sytuacji epidemicznej. Więcej czytaj tutaj.
 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000