0

Softboxy

MITOYA softbox hexagonalny paraboliczny Quick 120 cm + grid mocowanie Bowens

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 319,00 PLN 259,35 PLN netto
Producent: Mitoya
Status: Chwilowo brak - proszę pytać
Wysyłka kurierem:
(pełne ubezpieczenie)
Przedpłata - 20,00 PLN
Pobranie - 23,00 PLN
Opis produktu


W trosce o zdrowie naszych Klientów i pracowników z dniem 01-05-2020 wprowadzamy w Accord Foto nowe, bezpieczne zasady sprzedaży dostosowane do aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Więcej czytaj tutaj.
 


  


 


Softbox Mitoya QUICK 120cm + grid wysokiej jakości profesjonalny softbox paraboliczny MITOYA o średnicy 120 cm z mocowaniem Bowens, wyposażony w system szybkiego składania i rozkładania. Wnętrze softboxa jest pokryte srebrną powierzchnią odbijającą światło, co pozwala na jego wzmocnienie i równomierne rozprowadzenie. W zestawie dwa dyfuzory oraz grid. 


 Główne cechy:
 

  • Mocowanie Bowens.
  • Najwyższej jakości materiały - do zastosowań profesjonalnych.
  • Metalowy adapter z regulowanym położeniem w zakresie 360 stopni.
  • Dwa dyfuzory i specjalna powierzchnia odbijająca wewnątrz.
  • Zajmuje niewiele miejsca po złożeniu.
  • Grid w zestawie.
  • Średnica 120cm.
 

Konstrukcja

Softbox paraboliczny MITOYA o średnicy 120 cm z mocowaniem Bowens. Posiada system szybkiego i wygodnego mocowania, które znacznie ułatwia pracę - składanie i rozkładanie softboxu można dosłownie liczyć w sekundach. Na zewnątrz jest czarny i matowy, wewnątrz natomiast jest pokryty srebrnym materiałem odbijającym światło, dzięki czemu jest ono równomiernie rozłożone na całej jego powierzchni. Konstrukcja softboxu ma na celu uzyskanie światła miękkiego, równomiernie rozprowadzonego i atrakcyjnie rozproszonego. Konstrukcja adaptera pozwala na zmianę położenia softboxu w zakresie 360 stopni. Dodatkowo został on skonstruowany w taki sposób, aby łatwo montować i demontować softbox. Testowaliśmy czas potrzebny na montaż softboxu konkurencji i naszego - nasz montowaliśmy 2-krotnie szybciej. Konstrukcja modyfikatora opiera się na 16 solidnych drutach, nadających mu głęboki, paraboliczny kształt. Mocowanie Bowens umożliwa montaż na większości popularnych lamp błyskowych dostępnych na rynku.

Dyfuzor

W zestawie z modyfikatorem znajdują się aż dwa dyfuzory - wewnętrzny, znajdujący się mniej więcej w połowie głębokości czaszy i zewnętrzny, mocowany na jej brzegach. Pozwalają one na równomierne rozproszenie światła wychodzącego z softboxu. Dodatkowo, przy krawędzi modyfikatora umieszczone są duże rzepy umożliwiające montaż dołączonego do zestawu grida, który zapobiega rozchodzeniu się światła na boki i odpowiednio kierunkuje je na fotografowany obiekt lub osobę. 

Zastosowanie

Studyjne lampy błyskowe emitują światło dużej mocy z palników o niewielkich rozmiarach. Zazwyczaj żarnik jest blisko zewnętrznej krawędzi lampy, aby kąt świecenia lampy był możliwie najszerszy. Powoduje to z jednej strony nierównomierne rozłożenie światła, z drugiej niekontrolowane jego rozproszenie. Lampy studyjne mają zazwyczaj relatywnie dużą moc (większą od lamp systemowych). Wykorzystanie lampy studyjnej bez modyfikatorów powoduje ostro oświetlony pierwszy plan z wyraźnymi, mocno odcinającymi się cieniami. Dodatkowo światło to jest nierównomiernie rozłożone - na wprost lampy jest więcej światła, a promieniście w oddaleniu od niej coraz mniej. Odsuwanie i przysuwanie lampy powoduje tylko zmianę natężenia światła, sposób, w jaki się ono rozkłada, pozostaje bez zmian. Przy zastosowaniu softboxu światło z lampy studyjnej jest równomiernie rozłożone oraz rozproszone. Zastosowanie softboxów o różnych stosunkach boków (60x60, 70x100, octagon, itp.) znacznie zwiększa kontrolę nad światłem emitowanym przez lampę błyskową. Softboxy są podstawowym elementem wyposażenia studia fotograficznego. Specyfikacja techniczna:
 

Materiał:

Tworzywo sztuczne

Kształt:

Paraboliczny

Rozmiar:

120cm

Typ mocowania:

BOWENS

Ilość dyfuzorów:

2


 W zestawie:
 

- softbox paraboliczny 120 cm z adapterem BOWENS,

- 2x dyfuzor,

- gruby futerał.

 


 W trosce o zdrowie naszych Klientów i pracowników z dniem 01-05-2020 wprowadzamy w Accord Foto nowe, bezpieczne zasady sprzedaży dostosowane do aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Więcej czytaj tutaj.
 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000