0

Softboxy

MITOYA softbox 60 x 80 cm + MITOYA świetlówki 4x 85W + statyw oświetlenowy

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 309,00 PLN 251,22 PLN netto
Producent: Mitoya
Status: Chwilowo brak - proszę pytać
Wysyłka kurierem:
(pełne ubezpieczenie)
Przedpłata - 20,00 PLN
Pobranie - 23,00 PLN
Opis produktu


W trosce o zdrowie naszych Klientów i pracowników z dniem 01-11-2020 wprowadzamy w Accord Foto nowe, bezpieczne zasady sprzedaży dostosowane do aktualnej sytuacji epidemicznej. Więcej czytaj tutaj.


 


 


 


Softbox o wymiarach 60 x 80 cm do zastosowań studyjnych na 4 świetlówki z gwintem E27. Oprawka wyposażona w rączkę umożliwia zmianę kąta nachylenia. W softboxie można zamontować świetlówki 85 W lub 125 W, w zależności od ilości potrzebnego światła.


 Główne cechy:
 

  • Zwarta konstrukcja czaszy - światło nie ucieka na boki.
  • Możliwość montażu w pionie i poziomie.
  • Oprawka na cztery świetlówki E27.
  • Dwa niezależne włączniki i wbudowany bezpiecznik
  • Wysokiej jakości materiał dyfuzyjny i srebrna powierzchnia odbijająca - miękkie, równomiernie rozproszone światło.
  • Materiał odporny na wysokie temperatury - do zastosowań profesjonalnych.
  • Dwa otwory wentylujące - odprowadzanie ciepła z lamp, bezpieczeństwo pracy.
  • Wymiary - 60 × 80 cm.
  • Możliwość stosowania świetlówek 85 W lub 125 W (świetlówki do nabycia osobno).
 

Softbox 60 x 80 cm

Profesjonalny softbox o wymiarach 60 × 80 cm marki Mitoya z miejscem na cztery świetlówki z gwintem E27. Softbox składa się z czarnego płaszcza i elastycznych prętów, tworzących czaszę, przedniego dyfuzora oraz oprawki na świetlówki. Może zostać zamontowany na dowolnym statywie studyjnym (oświetleniowym) z trzpieniem 16 mm. Oprawka, którą nasadza się na trzpień statywu, posiada uchwyt ze śrubą dociskającą, zapewniającą stabilny montaż oraz bezpieczną pracę. Sama czasza jest z zewnątrz matowo czarna, od wewnątrz zaś wykończona tłoczonym, srebrnym materiałem, dzięki któremu światło już we wnętrzu jest wielokrotnie odbijane i wzmacniane. Przedni dyfuzor, montowany na rzep, pozwala w znaczący sposób je zmiękczyć, czyniąc miękkim i równomiernie rozproszonym. W konstrukcji czaszy przewidziano również dwa otwory wentylujące, również zamykane ne rzep, dzięki którym cyrkulujące powietrze skutecznie odprowadza ciepło świetlówek. Jest to szczególnie istotne przy dłuższej pracy, ponieważ generowane przez świetlówki ciepło podnosi temperaturę wewnątrz czaszy. W softboxach światła stałego, które nie mają otworów wentylujących, przy założonym dyfuzorze gorące powietrze nie ma ujścia, co z kolei często prowadzi do przegrzania lamp, znacznie skracając tym samym ich żywotność. Softbox Mitoya jest też wykonany z materiału odpornego na wysokie temperatury, co pozwala na długą, wielogodzinną pracę, bez obawy czy to o uszkodzenie świetlówek, czy materiału czaszy.

Oprawa

Oprawa jest wyposażona w dwa włączniki - oświetlenie można regulować poprzez włączanie i wyłączanie świetlówek w parach. System jest zabezpieczony przez przeciążeniem bezpiecznikiem topikowym. Oprawka posiada również wygodną rączkę oraz prosty mechanizm blokady, dzięki któremu cały softbox można pochylać do przodu i do tyłu, manewrując światłem i kierując je bezpośrednio na fotografowany czy filmowany obiekt. Co istotne, dzięki niezależnym od siebie elementom, softbox może być rozłożony i zamontowany pionowo lub poziomo, w zależności od sposobu naciągnięcia czaszy na poszczególne druty, co jeszcze bardziej rozwija jego funkcjonalność.

Zastosowanie

Softboxy są stosowane do rozpraszania i precyzyjnego ukierunkowania światła. Należą do podstawowego wyposażenia studia fotograficznego i są powszechnie wykorzystywane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów, do fotografii portretowej, produktowej i użytkowej. Doskonale spiszą się też na planie filmowym, podczas nagrywania vlogów, prowadzenia webinarów czy szkoleń online. Dzięki zastosowaniu światła stałego możliwe jest bardzo dokładne kontrolowanie oświetlenia przedmiotów, jego kierunku oraz rozkładu cieni. Są szczególnie polecane podczas fotografowania czy filmowania ludzi - miękkie światło nie razi w oczy i korzystnie oświetla zarówno twarz, jak i całą sylwetkę. 


Specyfikacja techniczna:
 

Kształt

prostokąt

Rozmiar

60x80cm

Typ mocowania

Oprawka

Ilość dyfuzorów

1

Tryb pracy

pionowy i poziomy


 W zestawie:
 

- softbox 60 x 80 cm,
- 4 świetlówki Mitoya 85W/400W,
- statyw oświetleniowy.


 


 W trosce o zdrowie naszych Klientów i pracowników z dniem 01-11-2020 wprowadzamy w Accord Foto nowe, bezpieczne zasady sprzedaży dostosowane do aktualnej sytuacji epidemicznej. Więcej czytaj tutaj.
 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000