0

Blendy i ekrany odbijające

MITOYA blenda odbijająca 5 w 1 150 x 100 cm - RATY 0%

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 115,00 PLN 93,50 PLN netto
Producent: Mitoya
Status: Chwilowo brak - proszę pytać
Wysyłka kurierem:
(pełne ubezpieczenie)
Przedpłata - 19,00 PLN
Pobranie - 22,00 PLN
Opis produktu


W trosce o zdrowie naszych Klientów i pracowników z dniem 01-05-2020 wprowadzamy w Accord Foto nowe, bezpieczne zasady sprzedaży dostosowane do aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Więcej czytaj tutaj.
 


 


 


 

Zestaw blend służący do doświetlania. Doskonale sprawdza się w fotografii studyjnej jak i w fotografii makro.

 

 

Cechy główne:

  • Wymiary: 150 x 100 cm.
  • Waga: około 1,5kg.
  • Kolory: złota, srebrna, biała, czarna oraz dyfuzor.
  • Kształt: owalny.

 

Blenda stosowana do doświetlania całej postaci lub części ciała, np. twarzy w plenerze. Sprawdza się również w fotografii studyjnej, a solidne wykonanie daje gwarancję, że będzie użytkowana przez długi czas. Za pomocą blendy wykorzystuje się światło odbite do doświetlania fotografowanych obiektów lub ich części. Blendy mogą również służyć do zwiększenia naświetlenia na cały fotografowany obiekt. Blenda sprawdzaja się przy fotografowaniu osób w plenerach oraz w studio, kiedy nie dysponujemy wystarczającą ilością źródeł światła. Mogą być również wykorzystane przy fotografowaniu małych przedmiotów z użyciem namiotu bezcieniowego.

Blendy służą do zwiększenia naświetlenia całego fotografowanego obiektu, wykorzystując światło odbite. Mogą być również wykorzystanie do doświetlania fotografowanych obiektów w miejscach, gdzie mogą pojawić się niepożądane cienie, jak i przy fotografowaniu osób w plenerach oraz w studio, kiedy nie dysponujemy wystarczającą ilością źródeł światła. Mogą być również wykorzystane przy fotografowaniu małych przedmiotów z użyciem namiotu bezcieniowego.

Zastosowanie blendy pozwala na zmodyfikowanie temperatury barwowej światła. Kolor złoty daje efekt "docieplenia" i "dosłonecznienia" fotografowanego obiektu. Kolor srebrny daje efekt silnego odbicia światła. Zaopatrzona w elastyczny stelaż oraz wieszaczek, który można wykorzystać do mocowania. W zestawie otrzymujesz również wytrzymały pokrowiec na suwak, chroniący blendę przed zniszczeniem oraz zabrudzeniami. Zaopatrzona w elastyczny stelaż oraz wieszaczek, który można wykorzystać do mocowania.W trosce o zdrowie naszych Klientów i pracowników z dniem 01-05-2020 wprowadzamy w Accord Foto nowe, bezpieczne zasady sprzedaży dostosowane do aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Więcej czytaj tutaj.
 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000