0

Polaryzacyjne

IRIX Edge filtr CIR-PL SR 95 mm + RATY 0%

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 369,00 PLN 300,00 PLN netto
Producent: Irix
EAN: 7640172191958
Status: Towar dostępny - wysyłka standardowa 24-48 h
Rodzaj produktu: Filtr fotograficzny polaryzacyjny
Wysyłka kurierem:
(pełne ubezpieczenie)
Przedpłata - 20,00 PLN
Pobranie - 23,00 PLN
Opis produktu


W trosce o zdrowie naszych Klientów i pracowników z dniem 01-05-2020 wprowadzamy w Accord Foto nowe, bezpieczne zasady sprzedaży dostosowane do aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Więcej czytaj tutaj.
 


  


 


Filtr polaryzacyjny Irix Edge Circular Polarizer (SR) to podstawowy filtr, który powinien się znaleźć w torbie każdego fotografa – pozwala on osiągnąć efekty niemożliwe do odtworzenia w postprodukcji, takie jak redukcja refleksów na błyszczących powierzchniach, głęboko błękitny kolor nieba i bardziej trójwymiarowa struktura chmur. Filtry Irix Edge charakteryzują się precyzyjnym odwzorowaniem barw, dlatego przy ich zastosowaniu możesz podziwiać prawdziwe, nasycone kolory na wykonywanych przez Ciebie fotografiach.


  

Super Resistant SR

Super Resistant (SR) to seria filtrów Irix Edge zapewniająca doskonałą ochronę Twojego obiektywu podczas fotografowania. Filtry (SR) charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne takie jak uderzenia, oraz zwiększoną odporność na zadrapania. Cechy te w połączeniu z powłokami typu NANO (odpychającymi zabrudzenia) umożliwią Ci wieloletnią i bezproblemową eksploatację. Seria filtrów Super Resistant (SR) cechuje się zastosowaniem najnowszej generacji powłok antyrefleksyjnych, które bezpośrednio odpowiadają za doskonały kontrast wolny od flar czy blików.

Zastosowanie

Woda - Filtr Irix Edge CPL SR odcina refleksy od powierzchni wody, dzięki czemu uzyskujemy efekt idealnie przejrzystej wody.

Szkło i metal - Regulacja polaryzacji pozwala odciąć odblaski od szklanych powierzchni sprawiając, że stają się one idealnie przeźroczyste. Regulacja polaryzacji pozwala odciąć odblaski od szklanych powierzchni sprawiając, że stają się one idealnie przeźroczyste. Rośliny - Wszystkie rośliny, od traw po drzewa, odbijają światło od powierzchni zielonych. Dzięki efektowi polaryzacji możemy rośliny zyskują atrakcyjny i zdrowy kolor.

Poprawa koloru nieba - Cechą kluczową Irix Edge CPL SR nieustannie wykorzystywaną przez fotografów krajobrazu jest zdolność do poprawy wyglądu nieba i chmur. Niebo zyskuje głęboki błękitny odcień, a chmury mają podkreśloną trójwymiarową strukturę.

Regulacja stopnia polaryzacji

Na konstrukcję filtra Irix Edge CPL SR składają się oprócz powierzchni optycznej, dwie ramki. Pozwalają one na wygodną i płynną regulację polaryzacji w celu jak najlepszego dopasowania efektu do fotografowanego kadru. 


Specyfikacja techniczna:
 

Typ filtra

Polaryzacyjny

Średnica

95mm

Materiał ramki

Aluminium lotnicze

Grubość ramki (bez gwintu)

4,3 mm

Powłoki antyrefleksyjne

Obustronne, wielowarstwowe

Powłoki specjalnego typu

NANO – odpychające zabrudzenia


 
W zestawie:
 

- filtr Irix Edge CPL SR 95mm.

 


 W trosce o zdrowie naszych Klientów i pracowników z dniem 01-05-2020 wprowadzamy w Accord Foto nowe, bezpieczne zasady sprzedaży dostosowane do aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Więcej czytaj tutaj.
 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000