0

Tamron Satysfakcja Gwarantowana

 

Tamron

 

 

 

Jesteśmy tak pewni jakości obiektywów z nowej serii Tamron SP, że dajemy Państwu możliwość wypróbowania ich z możliwością zwrotu w ciągu 60 dni!

 

 

 

 

Kampania startuje w Accord Foto 1 marca i trwa do 30 kwietnia 2016 r. Jej celem jest promocja dwóch najnowszych obiektywów Tamron segmentu Premium czyli Tamron 35 mm 1.8 VC USD oraz Tamron 45 mm 1.8 VC USD. Warunkiem zwrotu jest przesłanie na nasz adres, w oryginalnym opakowaniu, kompletnego obiektywu który nie nosi śladów użytkowania i nie jest uszkodzony.

 

Polityka Zwrotów

Zwrot możliwy jest tylko z oryginalnym dowodem zakupu, po wypełnieniu formularza zwrotu i tylko w miejscu dokonania kupna. Wykluczone ze zwrotu są obiektywy uszkodzone w wyniku następujących zdarzeń: celowe lub niezamierzone błędne użycie, wykorzystanie obiektywu do celów innych niż jego przeznaczenie, wadliwa naprawa lub serwisowanie przez osoby trzecie nieautoryzowane przez Tamron, niewłaściwe przechowywanie, użytkowanie w ekstremalnych warunkach, wystąpienie upadku lub wstrząsu, występowanie piasku, brudu, cieczy, niewłaściwe obchodzenie się w transporcie, zużycie mechaniczne spowodowane przez wyjątkowo częste wykorzystywanie, uszkodzone opakowanie.

 

Regulamin akcji można pobrać tutaj.

 

Dlaczego uważamy że to właśnie z tych obiektywów powinieneś korzystać?

Tamron 35 mm 1.8 VC USD oraz Tamron 45 mm 1.8 VC USD to obiektywy najnowszej linii oznaczanej SP New charakteryzujące się wyjątkowym wzornictwem, najwyższą jakością wykonania i świetnymi parametrami.

 

Dlaczego przysłona f/1.8 jest najlepszym wyborem dla obiektywu stałoogniskowego?.

Dla inżynierów Tamrona było szczególnie ważne, aby w serii obiektywów SP New zachować doskonałą równowagę między ostrością obrazu a miękkością efektu bokeh. Dlatego w najnowszych obiektywach zapewniono wyjątkową ostrość już przy pełnym otwarciu przysłony, ponadto, przysłona F/1.8 pozwoliła na zastosowanie lżejszej oraz bardziej zwartej konstrukcji. Jasne obiektywy zapewniają wiele korzyści w dziedzinie fotografii, ale rzeczywista różnica pomiędzy F/1.8 a F/1.4 wynosi tylko 2/3 EV, dlatego przysłona F/1.8 nawet w słabych warunkach oświetleniowych w połączeniu ze stabilizacją obrazu VC oferuje znaczące korzyści.

 

 

 

 

Jakie znaczenie ma stabilizacja obrazu VC?

Nowoczesne aparaty pełnoklatkowe są bardziej podatne na rozmycie spowodowane ruchem aparatu ze względu na większą ilość pikseli, co skłoniło do zaprojektowania obiektywów stałoogniskowych ze stabilizacją obrazu. System stabilizacji otworzył dużo większe możliwości zarówno w fotografii jak i w filmowaniu. Właśnie stabilizacja obrazu VC dała możliwość filmowania czy też fotografowania z ręki uzyskując nawet dodatkowe cztery stopnie przysłony. Daje ona zdecydowanie większe możliwości i jest szczególnie przydatna w słabych warunkach oświetleniowych.

 

 

 

 

Bardzo mała odległość ostrzenia - co to oznacza?

Minimalna odległość ostrzenia (MOD) z Tamronem SP 45mm wynosi tylko 29 cm, a z Tamronem SP 35mm to zaledwie 20 cm. To pozwala skupić się na bardzo krótkich odległościach i otwiera nowy świat kreatywnych możliwości kompozycji obrazu bez utraty jakości.

 

E-BAND, nasze powłoki są bardzo ważne!

Nie tylko konstrukcja obiektywu wpływa na jakość obrazu, powłoki odgrywają również bardzo ważną rolę. Tamron używa najbardziej nowoczesnej techniki powlekania soczewek dla nowej serii SP. Specjalne powłoki e-Band gwarantują doskonałe właściwości antyrefleksyjne, a powłoka fluoru chroni przednią soczewkę od kurzu, wody czy oleju.

 

Maksymalna ochrona!

Tubus obiektywu jest starannie uszczelniony, aby chronić wewnętrzną konstrukcję przed kurzem i wilgocią. Nawet w niekorzystnych warunkach fotograf może kontynuować pracę z nowymi obiektywami serii SP.

 

Wyjątkowe? Zdecydowanie tak!

To właśnie one powstały by imponować! Przekonaj się sam i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty! Kup jeden z dwóch nowych modeli Tamron 35 mm 1.8 VC USD lub Tamron 45 mm 1.8 VC USD i jeśli nie spełnią one Twoich oczekiwań zwróć w ciągu aż 60 dni od daty zakupu.

 

 

 

  

 

                                                             Tamron 35 f/1,8                                       Tamron 45 f/1,8

 

marzec 2016                                                     

Czytaj pozostałe Aktualności.  


Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000