0

Samyang Roadshow Rzeszów - relacja z imprezy

 

 

 

 

 

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami w sobotę 25 maja miała miejsce w Rzeszowie  siódma część ogólnopolskich warsztatów Samyanga organizowanych w naszym mieście przy współudziale sklepu Accord Foto. Impreza rozpoczęła się 10 maja w Tarnowskich Górach, potem Samyang odwiedzał kolejno Poznań, Wrocław, Łódź, Warszawę i Sopot. Ostatnim etapem zamykającym całą imprezę jest Kraków. W czasie kilkugodzinnego Samyang Roadshow w Rzeszowie uczestnicy wzięli udział zarówno w teoretycznych wykładach, jak i samodzielnie przetestowali wszystkie koreańskie obiektywy.

 

Głównym punktem programu był najnowszy produkt - Samyang Tilt-Shift 24mm, który jest już w sprzedaży w naszym sklepie. Uczestnicy warsztatów wzięli udział w szkoleniu teoretycznym  prowadzonym przez Adama Śmiałka, a następnie ten i inne obiektywy marki Samyang mogli wypróbować na własnych aparatach w czasie fotograficznego spaceru po mieście. Na chętnych czeka również konkurs fotograficzny i szansa na wygranie obiektywu.

 

Osoby, którym bliższe jest filmowanie lustrzankami wzięły udział w warsztatach prowadzonych przez szkołę filmową z Krakowa - Akademię Multi Art. Była to szansa, aby poznać zagadnienia związane z techniką VDSLR, technologią zdjęciową i dźwiękową, na żywo sprawdzić działanie obiektywów filmowych z serii Samyang VDSLR, a także dowiedzieć się jakie są możliwości szerszego kształcenia w tym kierunku. Warsztaty poprowadził wykładowca Akademii Multi Art Bartłomiej Szoja.

 

Na wszystkich odwiedzających - oprócz warsztatów - czekało również stoisko firmowe, gdzie przez cały czas trwania imprezy goście mogli samodzielnie przetestować pełną gamę obiektywów marki Samyang i porozmawiać z ekspertami. Wszyscy uczestnicy Samyang Roadshow  otrzymali od organizatorów drobne upominki oraz kupony rabatowe upoważniające do zakupu obiektywów Samyang w sklepie Accord Foto w atrakcyjnej cenie promocyjnej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

maj 2013 

Czytaj pozostałe Aktualności. 

 

 

 

 

 

 

 


Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000