0

Najlepsze sklepy internetowe 2010

 

 

 

PC Word opublikował najnowszy ranking sklepów internetowych za rok 2010. 

 

 

Miło nam poinformować, że nasz sklep zdobył

 

 

 

 

II miejsce w grupie: Najlepsze Sklepy Internetowe w Kategorii Fotografia Cyfrowa

 

 

 

 

Poniżej przedstawiamy wybrane fragmenty rankingu.

 

Sklepy biorące udział w zestawieniu najlepszych sklepów internetowych były oceniane w czterech kategoriach.

 

Pierwsza z nich to łatwość korzystania z serwisu sklepu internetowego, czyli komfort poruszania się po witrynie i łatwość docierania do informacji o produktach. Zdecydowana większość sklepów internetowych przeszła ten sprawdzian poprawnie, chociaż nadal trudno wskazać w Polsce sklep internetowy mający tak rozbudowane funkcje i będący tak intuicyjny w użyciu, jak słynna amerykańska księgarnia internetowa Amazon.

Kolejną ocenę w rankingu sklepów internetowych można było otrzymać za sposób prezentacji informacji o warunkach zakupu oraz ogólnych wskazówek dla kupujących. Absolutnym minimum było zawarcie na stronie regulaminu sklepu. Ocenę podnosiło dodanie przejrzystych poradników dla internautów, z odrębnymi artykułami poświęconymi dokonywaniu zakupów, realizacji płatności, terminów i kosztów dostawy oraz warunków gwarancji.

Zwracaliśmy także uwagę na obecność informacji o samym sklepie oraz możliwe sposoby kontaktu z jego obsługą. Każdy sklep powinien bezwzględnie podać do wiadomości kupujących adres swojej siedziby, nazwę firmy oraz numer NIP. Poza zwykłym kontaktem e-mailowym z obsługą sklepu premiowaliśmy dostępność infolinii oraz możliwość kontaktu za pośrednictwem komunikatorów internetowych bądź czatu.

 

Oceny za jakość oferty przyznawaliśmy po uwzględnieniu liczby oferowanych produktów oraz jakości towarzyszących im opisów i przejrzystość kategorii.

 

 

 

 

 

 

 

 

Cały tekst można pobrać tutaj.

 

 

październik 2010

 

 

Czytaj pozostałe Aktualności.

 

 


Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000