0

Bezpłatne projekty dla naszych Klientów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Accord Foto proponuje swoim Klientom bezpłatną pomoc w projektowaniu oświetlenia studyjnego. Nie ważne, czy planujesz urządzenie małego domowego, czy też dużego profesjonalnego studia fotograficznego. Wystarczy, że określisz budżet jaki chcesz na to przeznaczyć i przedstawisz swoje ogólne preferencje. My dobierzemy optymalny dla Ciebie sprzęt oświetleniowy - błyskowy lub stały - w postaci gotowego zestawu wraz z niezbędnymi akcesoriami, uchwytami i statywami.

 

Planujesz pracę w terenie bez dostępu do zasilania sieciowego? To także nie jest problem. Zaprojektujemy dla Ciebie zestaw oświetlenia przenośnego zasilany z generatora akumulatorowego. Wszystko oczywiście składane, pakowane w torby i pokrowce dla wygody w transporcie.

 

A może chcesz mieć przenośne studio fotograficzne tak małe i lekkie, aby zmieściło się w plecaku? To także jest możliwe. Zaproponujemy Ci lekki, składany zestaw wyposażony w lampy aparatowe, specjalne softboxy i najlżejsze statywy oświetleniowe. W kilka minut możesz urządzić u klienta lub w terenie przenośne studio fotograficzne gwarantujące profesjonalne efekty. Planujesz klika zdjęć młodej pary w plenerze i nie chcesz zabierać całego samochodu sprzętu? To jest propozycja dla Ciebie.

 

Mamy duże doświadczenie w realizacji projektów pomocowych, zarówno unijnych, jak też z Urzędów Pracy. Nie musisz popełniać błędów z wyborem sprzętu na etapie projektowania biznes planu. Już we wstępnej fazie pisania projektu możesz skontaktować się z nami - wspólnie ustalimy optymalną listę. Pomożemy także w zakupach wybranego prze Ciebie sprzętu nawet wtedy, gdy w danym momencie nie jest on dostępny w naszej ofercie. Dotyczy to nie tylko sprzętu oświetleniowego - także aparatów, kamer, obiektywów, lamp błyskowych itd.

 

W każdej sprawie kontaktuj się z naszymi handlowcami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości.

 

 

 

Czytaj pozostałe Informacje.


Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000