0

Statywy Benro

 

 

 

Od października 2008 oferta naszego sklepu ulega poszerzeniu o nową markę na rynku polskim - statywy i monopody BENRO. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę tych wyrobów.

 

 

   !     Zobacz Kartę wyrobu

 

 

Statywy karbonowe
Benro, jako pierwsza firma, opracowała i zastosowała drugą generację technologii włókien węglowych. Nowe sekcje mają tylko 1.0 mm grubości i jednocześnie zachowują najwyższy poziom siły i sztywności. Ten niezwykły wzrost ogólnej wytrzymałości został osiągnięty dzięki najnowszej technice toczenia i kompresji. Druga generacja statywów karbonowych oferuje tą samą silę, wytrzymałość i redukcję drgań, co pierwsza generacja (sekcje 1.5 mm grubości) przy wadze niższej o 30%. Całkowita waga statywów jest o 15% niższa w porównaniu z pierwszą generacją i o 60% niższa od statywów wszystkich konkurencyjnych firm.


Statywy aluminiowe
Statywy Benro zbudowane z wysokiej jakości stopu aluminium oferują wytrzymałość, sztywność, trwałość i funkcjonalność w połączeniu z elegancką formą.


Statywy EX

Statywy aluminiowe Benro z serii EX są wyposażone w całkiem nowy typ zacisków, umożliwiających superszybkie blokowanie nóg. Zaciski wykonano z elastycznej gumy, która nie ulega zużyciu lub rozciągnięciu nawet po długotrwałym użytkowaniu. Statywy Benro z serii EX są lekkie, stabilne, i łatwe do rozstawienia, a ponadto wyposażone w głowice. Numer jeden do fotografowania w terenie.


Statywy wielofunkcyjne karbonowe i aluminiowe
Statywy Benro HVC FLEXPOD oferują opatentowaną wielofunkcyjną kolumnę centralną, która umożliwia zarówno pionowe jak i poziome ustawienie. W standardowej, pionowej pozycji kolumna jest opuszczona, aby zapewnić  i utrzymać równomierne rozłożenie wagi, niezbędne do uniknięcia drgań. W pozycji horyzontalnej kolumna centralna oferuje pełną dowolność w umieszczaniu aparatu w trudnodostępnych obszarach. Doskonały wybór do fotografii studyjnych lub plenerowych.


Statywy Travel Angel
Zazwyczaj waga, wytrzymałość, wysokość złożonego statywu i jego wysokość po rozłożeniu są cechami niezwykle ważnymi dla fotografów kochających podróże.  Duże i ciężkie statywy są trudne w transporcie, lekkie statywy nie są wystarczająco stabilne. Ze względu na potrzeby fotografów Benro zaprojektował składane statywy Travel Angel serii C (karbonowe). Są one łatwe do transportowania, solidne i stabilne oraz łatwe do rozkładania.  


Statywy wielofunkcyjne aluminiowe
Zazwyczaj waga, wytrzymałość, wysokość złożonego statywu i jego wysokość po rozłożeniu są cechami niezwykle ważnymi dla fotografów kochających podróże.  Duże i ciężkie statywy są trudne w transporcie, lekkie statywy nie są wystarczająco stabilne. Wykorzystując doświadczenia zdobyte dzięki karbonowym statywom Travel Angel, Benro zaprojektował w 2008 roku składane statywy Travel Angel serii A (aluminiowe).


Monopody karbonowe
Lekkie, małe i łatwe w transporcie umożliwiają łatwą zmianę kierunku i kąta zdjęć. To dobry towarzysz podróży każdego fotografa. Seria MC zbudowana jest z klasycznych ośmiowarstwowych włókien węglowych, wyprodukowana i złożona z najwyższą starannością, oferuje ponadczasową wytrzymałość i siłę w połączeniu z elegancką formą.         


Monopody aluminiowe
Lekkie, małe i łatwe w transporcie umożliwiają łatwą zmianę kierunku i kąta zdjęć. To dobry towarzysz podróży każdego fotografa. Seria MP zbudowana jest z najwyższej jakości aluminium, wyprodukowana i złożona z najwyższą starannością, oferuje ponadczasową wytrzymałość i siłę w połączeniu z elegancką formą.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   !     Zobacz Kartę wyrobu

 

 

Czytaj pozostałe Aktualności.


Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000