0

Kamery sportowe i akcesoria

GOPRO kamera sportowa HERO MAX - RATY 0%

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 2 389,00 PLN 1 942,28 PLN netto
Producent: GoPro
EAN: 818279024319
Status: Towar dostępny - wysyłka standardowa 24-48 h
Wysyłka kurierem:
(pełne ubezpieczenie)
Przedpłata - 22,00 PLN
Pobranie - 25,00 PLN
Opis produktu


W trosce o zdrowie naszych Klientów i pracowników z dniem 01-05-2020 wprowadzamy w Accord Foto nowe, bezpieczne zasady sprzedaży dostosowane do aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Więcej czytaj tutaj.
 


 


 


 

Kamer GoPro będą dostępne od 25/10/2019!Parametry znane z kamery HERO. Magia nagrań sferycznych. Doskonała stabilizacja obrazu. Oto MAX — najbardziej kreatywna kamera GoPro w historii. Umożliwia rejestrowanie standardowych filmów i zdjęć, jak w innych kamerach GoPro, a także w 360°. Możesz zrobić zdjęcie panoramiczne, nie przesuwając obiektywu — wystarczy, że wycelujesz i klikniesz. Obiektywy cyfrowe umożliwiają zarejestrowanie materiału dokładnie tak, jak sobie to wyobrazisz. Sześć wbudowanych mikrofonów nagrywa dźwięk sferyczny w najlepszej jakości w historii naszych produktów.
 
 

Nagrywanie filmów

Maksymalna swoboda twórcza. Kamera MAX umożliwia nagrywanie filmów i robienie zdjęć w stylu

charakterystycznym dla kamer HERO oraz wciągających filmów w 360°.

Max HyperSmooth

Kamera MAX zapewnia doskonałą stabilizację obrazu podczas nagrywania w 180°.

Poziomowanie horyzontu

Przełomowa funkcja poziomowania horyzontu w trybie HERO zapewnia płynny kinowy obraz — niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, robisz akrobacje w powietrzu czy bawisz się z dziećmi.

PowerPano

Zdjęcia panoramiczne bez konieczności przesuwania kamery. Rób niewiarygodne zdjęcia panoramiczne w 270° — bez zniekształceń i bez konieczności przesuwania obiektywu po horyzoncie. Możesz także rejestrować ujęcia w ruchu i doskonałe selfie.

Dźwięk

Sześć mikrofonów rejestruje realistyczny dźwięk sferyczny i zapewnia najwyższą jakość dźwięku stereo spośród dotychczasowych kamer GoPro. Dźwięk kierunkowy w trybie HERO pozwala na nadanie priorytetu dźwiękowi pochodzącemu z dowolnej strony kamery, niezależnie od tego, jakiego obiektywu używasz — co idealnie sprawdza się

przy nagrywaniu vlogów.

Obiektyw cyfrowy

Wybierz jeden z czterech obiektywów cyfrowych w trybie HERO, aby złapać idealne ujęcie. Rejestruj

filmy i rób zdjęcia w trybie wąskim, liniowym, szerokim oraz Max SuperView (najszerszym widoku w

historii naszych produktów).

Max TimeWarp

Nagrywaj niezwykle stabilne filmy poklatkowe, będąc cały czas w ruchu. W trybie HERO funkcja

TimeWarp automatycznie dopasowuje szybkość nagrania do ruchu, wykrytej scenerii oraz oświetlenia. Możesz też ograniczyć ten efekt poprzez zwolnienie do czasu rzeczywistego, by rozkoszować się

ciekawymi chwilami, a potem ponownie przyspieszyć akcję jednym dotknięciem.

Ekran

Nagrywaj płynne filmy. Dzięki ekranowi dotykowemu możesz łatwo sterować kamerą. Możesz też

wykadrować ujęcie, odtworzyć nagranie i zrobić selfie w trybie HERO.

Transmisja na żywo

Rób zdjęcia w trybie HERO i od razu je udostępniaj. Transmituj do mediów społecznościowych w 1080p, ciesz się stabilizacją Max HyperSmooth podczas transmisji za pomocą aplikacji GoPro i

jednocześnie zapisuj dane na kartę SD, by obejrzeć wszystko później.

Sterowanie głosowe

To Ty tu rządzisz. Kamerą MAX można łatwo sterować za pomocą 13 poleceń głosowych, jak np. „GoPro, start recording” i „GoPro, take a photo”. Kamera MAX rozumie polecenia w języku: angielskim (USA, Wielka Brytania, Australia i Indie), chińskim (mandaryński), francuskim, hiszpańskim (Europa i Ameryka Północna), japońskim, koreańskim, niemieckim, portugalskim (Brazylia), rosyjskim, szwedzkim oraz włoskim.

Łączenie obrazów

Łączenie obrazów w kamerze ułatwia kopiowanie i edycję nagrań sferycznych w aplikacji GoPro.

Kadrowanie + aplikacja GoPro

Aplikacja pozwala w prosty sposób wykadrować nagrania sferyczne do tradycyjnego formatu filmów i zdjęć, które również można odtwarzać, edytować lub udostępniać.

Konstrukcja

Dzięki lekkiej, kompaktowej konstrukcji i składanym elementom montażowym możesz zabrać tę kamerę wszędzie i uchwycić wszystko. Kamera MAX jest wytrzymała i wodoszczelna do głębokości 5 m. Jeśli chcesz na maksa przetestować jej możliwości, podczas nagrywania używaj dołączonych szkiełek chroniących obiektyw.

Orientacja pionowa

Rób zdjęcia i nagrywaj filmy w orientacji pionowej — idealne rozwiązanie do wykorzystania w Stories na Snapchacie i relacjach na Instagramie.

Samowyzwalacz  

Dołącz do fotografowanych. Dzięki samowyzwalaczowi można za pomocą kamery GoPro łatwo zrobić selfie lub zdjęcie grupowe z całą ekipą w kadrze.

Krótkie klipy   

Nagrywaj 15- lub 30-sekundowe klipy wideo — to idealna długość klipu do udostępnienia.

Format wideo HEVC   

Oszczędzaj miejsce na karcie SD. Użyj wysokowydajnej kompresji wideo (HEVC), aby zmniejszyć rozmiar plików bez utraty jakości obrazu.

GPS + czujnik ruchu    

System GPS określa Twoje położenie, wysokość oraz prędkość poruszania. Aby dzielić się najlepszymi osiągnięciami, dodawaj naklejki z danymi GPS do swoich filmów w aplikacji GoPro.

Wykrywanie scenerii    

W trybie HERO kamera GoPro MAX potrafi określić, czy znajdujesz się na śniegu, na plaży, pod wodą czy w jeszcze innej scenerii. Dzięki temu aplikacja GoPro może wybierać najlepsze ujęcia i zamieniać je w niesamowite filmy.

Kopia zapasowa

Automatycznie kopiuj filmy i zdjęcia z kamery MAX do chmury. GoPro PLUS umożliwia nawet przesyłanie plików z urządzenia mobilnego, co daje pełną wygodę podczas korzystania w podróży.

Szybkie ładowanie

Nie czekaj zbyt długo na naładowanie się akumulatora. Opcjonalny zasilacz Supercharger naładuje Twój sprzęt aż o 38% szybciej. Specyfikacja techniczna:
 

Wymiary:

szer. 64 × wys. 69 × gł. 24 (mm)

Port USB:

USB-C

Pamięć:

1 microSD co najmniej klasy 10 lub UHS-I

Mikrofony:

6


 
W zestawie:
 

- kamerka GoPro Hero Max.

 


 W trosce o zdrowie naszych Klientów i pracowników z dniem 01-05-2020 wprowadzamy w Accord Foto nowe, bezpieczne zasady sprzedaży dostosowane do aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Więcej czytaj tutaj.
 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000