0
Produkt został zapamiętany

Głowice panoramiczne i rotatory

GIGAPAN automatyczna głowica Epic Pro PRZESYŁKA GRATIS

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 5 049,00 PLN 4 104,88 PLN netto
Producent: GigaPan
Status: Towar dostępny - wysyłka standardowa 24-48 h
Wysyłka kurierem:
(pełne ubezpieczenie)
Przedpłata - Darmowa Pobranie - Darmowa
Opis produktu


 

 

GigaPan Epic Pro to automatyczna głowica pozwalająca na wykonywanie doskonałych gigapixelowych fotografii za pomocą prawie wszystkich lustrzanek cyfrowych. Głowica wraz ze stworzonym specjalnie dla niej oprogramowaniem GigaPan Stich jest kompletnym rozwiązaniem pozwalającym wykonać setki a nawet tysiące zdjęć, a następnie połączyć je w panoramę o wysokiej rozdzielczości.

 


Główne cechy: 

 • Epic Pro współpracuje niemal ze wszystkimi lustrzankami.
 • Wsparcie dla dużych, cięższych obiektywów - obsługuje zestawy aparat + obiektyw o łącznej wadze do 4,54 kg.
 • Precyzja i dokładność Napęd dużej mocy oraz łatwe ustawianie aparatu w osiach przód/tył, góra/dół pozwalają na precyzyjne ustawienie punktu nodalnego dla różnych typów aparatów i obiektywów.
 • Szybki montaż do statywu wyposażonego w gwint 1/4".
 • Wbudowana poziomica dla dokładniejszego ustawienia zestawu.
 • Łatwe w nawigacji menu z szybkim dostępem do często używanych funkcji.
 • Czytelny wyświetlacz dzięki podświetleniu.
 • Bardo wytrzymała a równocześnie lekka i wygodna w transporcie dzięki połączeniu aluminiowej obudowy oraz ramienia wykonanego z magnezu.
 • Dołączony zestaw akumulatorów wraz z ładowarką (7.2V, 4300mAH) - ładowanie może odbywać się zarówno na zewnątrz głowicy jak i w czasie gdy akumulatory są w niej zamontowane.
 • Opcja wielokrotnej migawki pozwala na wykonanie do 20 zdjęć każdego ujęcia dla wykonania bracketingu lub poprawienia zdjęcia.
 • Zwiększony zakres ruchu 360 stopni w poziomie i -65/+90 stopni w pionie z niezwykłą precyzją przesuwania.
 • Port zdalnej migawki Pozwala na rozpoczęcie fotografowania panoramy z innego miejsca przy użyciu zdalnego spustu migawki (nie zawarty w zestawi).
 • Dostępne opcje: czas pomiędzy naświtleniami, prędkość silnika, proporcje obrazu, nakładanie się zdjęć.
 • Prezycyjny ruch - dokładność ruchu w Epic Pro to 0,04 stopnia w pionie i 0,12 stopnia w poziomie.
 • Kabel automatycznego spustu migawki. Głowica EPIC Pro zawiera na wyposażeniu 7 różnych kabli do automatycznego spustu migawki - sprawdź przed zakupem czy obsługuje również Twój aparat.
 • Maksymalne obciążenie: 4,5 kg.
 • Wymiary: 27,12 cm x 30,25 cm x 15 cm.
 • Waga: 3,3 kg (z baterią).

 

 

Automatyczna głowica Epic Pro czyni wykonywanie gigapixelowych panoram łatwym i przyjemnym. Została zaprojektowana tak, aby sprostać najwyższym wymaganiom stawianym przez profesjonalnych fotografów. Współpracuje z prawie wszystkimi lustrzankami cyfrowymi.


Głowica waży 3,3 kg. To solidne i trwałe połączenie aluminiowej obudowy oraz ramienia wykonanego z magnezu. Można ją przymocować do statywu przez standardowy gwint 1/4" i wypoziomować dzięki wbudowanej poziomicy. Jest wystarczająco mocna, aby utrzymać aparat wraz z obiektywem o łącznej wadze do 4,5kg.

 

Łatwość użycia i wyjątkowa skuteczność to podstawowe cechy głowic Epic Pro. Wystarczy wskazać górny lewy oraz prawy dolny róg panoramy, a głowica określi ile zdjęć będzie musiał wykonać aparat. Bez względu na to jak wiele zdjęć zostanie wykonanych, głowica Epic Pro automatycznie zorganizuje je w odpowiednie kolumny i rzędy, aby wykonać panoramę. Automatyczne ramię zacznie wykonywać kolejne zdjęcia w celu uchwycenia każdego detalu w bardzo krótkim przedziale czasu.

 

 

GigaPan Stitch oprogramowanie

 

Do głowicy dołączony został program GigaPan Stich (oprogramowanie GigaPan Stitch do pobrania ze strony producenta), który pozwala w łatwy sposób połączyć wykonane zdjęcia w jeden obraz i wyeksportować go pliku JPEG, TIFF, Photoshop RAW lub KRO. Oprogramowanie GigaPan Stitch zostało przygotowane specjalnie dla głowic Epic. Po załadowaniu wykonanych zdjęć na komputer oraz do programu GigaPan Stitch użytkownik będzie mógł zobaczyć wstępnie sklejoną panoramę. Naciśnięcie przycisku OK sprawi, że oprogramowanie zacznie łączyć poszczególne zdjęcia w jedną panoramę. GigaPan Stitch wykonuje większość pracy za użytkownika łącząc i dopasowując wykonane zdjęcia w jedno o niespotykanej rozdzielczości.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000