0

Uchwyty stabilizujące do aparatów kamer i smartfon

FEIYU TECH G4S Sports 3D Gimbal stabilizator do kamer sportowych - RATY 0%

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 827,00 PLN 672,36 PLN netto
Producent: FeiyuTech
Status: Chwilowo brak - proszę pytać
Rodzaj produktu: Uchwyt stabilizujący
Wysyłka kurierem:
(pełne ubezpieczenie)
Przedpłata - 20,00 PLN
Pobranie - 23,00 PLN
Opis produktu


 


 

 

Kompatybilny z kamerami GoPro HERO4, HERO3+ i HERO3 gimbal Feiyu G4S  zapewnia stabilizację nagrania w trzech zakresach, pozwalając na utrzymanie płynnego nagrywania, niezależnie od warunków. Bazujący na udanej konstrukcji swojego poprzednika, modelu G4, oferuje trzy  osie o zakresie obrotu 360° i joystick dla zdalnej kontroli nachylenia kamery.

 

Dzięki 10-pinowemu interfejsowi mini-USB pozwala na ładowanie i transfer danych bez konieczności zdejmowania kamery z uchwytu. Solidna konstrukcja zapobiega przypadkowemu wysunięciu się kamery z uchwytu.

 

Każda oś jest niezależna i pozwala na wykonanie pełnego obrotu o 360°. Dzięki temu nawet duże zmiany pozycji operatora nie zaburzą stabilności nagrywania. Przemyślana konstrukcja zapewnia możliwość nieskrępowanego panoramowania, zmiany perspektywy, oraz innych ruchów kamery w jednej z trzech płaszczyzn.

 

Przeprojektowana konstrukcja chwytaka pozwala na jeszcze pewniejsze utrzymywanie kamery w urządzeniu. Nowy uchwyt jest nie tylko pewniejszy, ale i lepiej wykonany od strony wizualnej. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom ruchy kamery nie są ograniczane w żaden sposób.

 

Zastosowanie złącza USB w uchwycie niesie ze sobą poprawę komfortu korzystania z gimbala G4S. Teraz ładowanie i transfer danych mogą odbywać się bez konieczności każdorazowego wypinania kamery z uchwytu. Podłącz gimbal za pomocą dołączonego przewodu USB do komputera lub zewnętrznej ładowarki i ciesz się swobodą działania.

 

Wygodny przycisk funkcyjny o poprawionej ergonomii daje dostęp do szybkiego włączenia i wyłączenia gimbala a także zapewnia kontrolę nad pracą w różnych trybach stabilizacji.

 

Z kolei 4-osiowy joystick daje kontrolę nad płynną zmianą kąta nachylenia kamery. Wszystko odbywa się zdalnie, dzięki czemu nie ma potrzeby przerywania nagrania w przypadku konieczności zmiany perspektywy.

 

 

W zestawie:

 

- gimbal G4S,

- ładowarka,

- kabel USB,

- 4 akumulatory 900 mAh (2komplety),

- mocowanie do kamery GoPro.

 


  

Akcesoria do produktu
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000