0

Uchwyty stabilizujące do aparatów kamer i smartfon

FEIYU TECH a1000 Case Gimbal stabilizator do aparatów bezlusterkowych - RATY 0%

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 199,00 PLN 974,80 PLN netto
Producent: FeiyuTech
Status: Chwilowo brak - proszę pytać
Rodzaj produktu: Uchwyt stabilizujący
Wysyłka kurierem:
(pełne ubezpieczenie)
Przedpłata - 21,00 PLN
Pobranie - 24,00 PLN
Opis produktu 

W dniach 22-11 do 31-12-218 zapraszamy na promocję z bankiem CREDIT AGRICOLE.
W tym okresie na wszystkie towary w naszym  sklepie

RATY 0%  SPŁACAJ PO TRZECH MIESIĄCACH
 


 

 

FeiyuTech a1000 Case to rozbudowany zestaw zawierający profesjonalny trzyosiowy gimbal. Zaprojektowany został do współpracy z aparatami bezlusterkowymi. Stabilizator umożliwia nadanie kinowego wyglądu filmom, poprzez uzyskanie płynnych i pozbawionych drgań ujęć. Znajdująca się w komplecie wzmacniana walizka zapewnia bezpieczeństwo podczas podróży i transportu oraz chroni urządzenie przed pyłem, deszczem i uszkodzeniami mechanicznymi.

 

 

Zastosowanie

 

FeiyuTech a1000 został wyposażony w zaawansowane, bezszczotkowe silniczki o dużym momencie obrotowym. Podzespoły najnowszej generacji w połączeniu z ulepszonym algorytmem sterującym umożliwiają pracę z urządzeniami o masie do 1700 g. Pozwala to na wykorzystanie większości profesjonalnych bezlusterkowców oraz innych aparatów i kamer spełniających warunki gabarytowe. Gimbal współpracuje również z kamerami sportowymi i smartfonami (po zastosowaniu odpowiedniego adaptera – adapter nie znajduje się w zestawie). Nieograniczony zakres obrotu wszystkich osi urządzenia zapewnia dużą swobodę działania. FeiyuTech a1000 wykonany został z najwyższej jakości stopu aluminium, gwarantującego wymaganą sztywność, przy zachowaniu niskiej wagi.

 

Konstrukcja

 

W gimbalu zastosowane zostały rozwiązania mające na celu przyspieszenie procesu wyważania związanego ze zmianą obiektywu lub sprzętu filmującego. Stabilizator otrzymał szybkozłączkę do aparatu kompatybilną z głowicami statywowymi w standardzie Arca-Swiss (38 mm). Ramiona gimbala oraz adapter wyposażone zostały w system umożliwiający szybkie i sprawne ustawienie środka ciężkości bez użycia narzędzi. Wyeliminowano także konieczność ręcznej konfiguracji mocy silników - gimbal zrobi to automatycznie podczas włączenia. Składana konstrukcja urządzania sprawia, że jest ono łatwe w transporcie i magazynowaniu. Mocowania statywowe żeńskie 1/4", rozmieszczone na uchwytach, pozwalają na montaż dodatkowych akcesoriów takich jak lampy, mikrofony lub monitory. Mocowania umożliwiają także instalację gimbala na różnego typu statywach i mocowaniach. Uchwyt pełni jednocześnie rolę panelu sterującego oraz zasobnika na akumulatory gimbala. Silikonowe wykończenie rączki, ergonomiczne rozłożenie przycisków funkcyjnych oraz umiejscowienie joysticka zapewnia komfort użytkowania oraz pełną kontrolę nad pracą urządzenia.

 

Modułowa budowa

Modułowa budowa urządzania umożliwia rozbudowywanie stabilizatora o dodatkowe akcesoria i uchwyty. W zestawie znajduje się lekki i szybki w użyciu uchwyt jednoręczny, idealny do krótkich nagrań w trakcie podróży.

Joystick

 

Ustawienie aparatu w pożądanej pozycji umożliwia czterokierunkowy joystick. Stabilizator oferuje także funkcje obrotu o 180 stopni (horyzontalnie w osi "Pan") oraz resetu – wypoziomowania. Przełączanie pomiędzy trybami pracy jest intuicyjne. Odbywa się za pomocą dwóch łatwo dostępnych przycisków funkcyjnych. Wbudowany w urządzenie moduł Bluetooth daje możliwość zdalnej kontroli także za pośrednictwem aplikacji mobilnej Feiyu ON. O wybranym trybie oraz poziomie naładowania akumulatorów informuje wskaźnik LED. Po podłączeniu aparatu do stabilizatora za pomocą kabelka spustowego możliwe jest także sterowanie migawką aparatu z poziomu uchwytu gimbala. Ramiona gimbala zaprojektowane zostały tak, aby nie przesłaniać ekranu LCD podczas filmowania.

 

Tryby pracy

 

a1000 oferuje trzy tryby pracy, w których aparat skierowany jest nieruchomo w jedną stronę lub płynnie podąża za ruchem operatora. Nowy, udoskonalony algorytm czuwa nad płynnością ujęć, dostosowując parametry pracy urządzenia do miejsca i pozycji, w której został zamocowany.

Tryb panoramowania - płynne podążanie za ruchem operatora na osi „pan” – osie „tilt” i „roll” zablokowane.

Tryb śledzenia - płynne podążanie za ruchem operatora na osiach „tilt” i „pan” – oś „roll” zablokowana.

Tryb blokady - wszystkie osie zablokowane – kamera utrzymuje stałe położenie i kierunek.

 

Ustawienia kierunku

Na szczególną uwagę zasługuje funkcja ręcznego ustawienia kierunku, w którym zwrócony jest obiektyw oraz funkcja autopanoramy. Funkcje te umożliwiają zaprogramowanie automatycznego ruchu aparatu, pozwalając na tworzenie efektownych panoramowań oraz dynamicznych filmów poklatkowych.

Zasilanie

Stabilizator zasilany jest dwoma akumulatorami o pojemności 2200 mAh. W zestawie znajduje się sześć akumulatorów (trzy komplety) umożliwiające pracę urządzenia do dwunastu godzin.

Walizka FeiyuTech

 

Dostarczana wraz z gimbalem usztywniana walizka FeiyuTech zwiększa komfort użytkowania gimbala oraz pozwala na zachowanie ergonomii i porządku pracy. Specjalnie wyprofilowane wycięcia wykonane są z pianki amortyzującej wstrząsy. W razie potrzeby wkład piankowy można wyjąć, a przestrzeń załadunkową wykorzystać do transportu lub przechowywania innych przedmiotów. Dzieląca walizkę na pół przegroda gwarantuje utrzymanie akcesoriów na swoim miejscu i zminimalizowanie ryzyka ich zagubienia. Dodatkowo, zapinana na suwak siateczkowa kieszeń pozwala na przechowywanie najdrobniejszych elementów i zapobiega rozsypaniu się ich po walizce. Pewny chwyt podczas transportu zapewnia pokryta gumą rączka.

 

 

 

 

Specyfikacja techniczna:

 

waga

855 g z uchwytem jednoręcznym (bez akcesoriów)

udźwig

do 1700 g

zakres obrotu na wszystkich osiach

360°

zasilanie

2 akumulatory IMR 18650

waga walizki

600 g

wymiary walizki

29 x 29 x 11 cm

tryby pracy

3 tryby pracy i dodatkowe funkcje

sterowanie

3 przyciskami i joystickiem oraz zdalne poprzez moduł Bluetooth

 

 

 

W zestawie:

 

- gimbal FeiyuTech a1000,

- wzmacniana walizka FeiyuTech do gimbala a1000,

- uchwyt jednoręczny,

- płytka szybkiego montażu w standardzie Arca-Swiss (38mm),

- 4 akumulatory IMR 18650,

- ładowarka do akumulatorów,

- kabel micro USB – USB,

- kabel spustowy (do aparatów Sony),

- kabel spustowy (do aparatów Canon),

- kabel spustowy (do aparatów Panasonic),

- statyw v2,

- adapter montażowy z mocowania statywowego 1/4” – sanki lampy błyskowej.

 

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000