DJI RONIN-M 3-osiowy stabilizator - Uchwyty stabilizujące do aparatów kamer i smartfon - Accord-Foto.pl - Internetowy i stacjonarny sklep fotograficzny
0

Uchwyty stabilizujące do aparatów kamer i smartfon

DJI RONIN-M 3-osiowy stabilizator

ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 4 999,00 PLN 4 064,23 PLN netto
Producent: DJI
Status: Towar dostępny - wysyłka standardowa 24-48 h
Wysyłka kurierem:
(pełne ubezpieczenie)
Przedpłata - 24,00 PLN
Pobranie - 27,00 PLN
Opis produktu

 

DJI RONIN-M STABILIZATOR to niezwykle kompaktowy i lekki stabilizator. Waży zaledwie 2.3 kg, czyli o połowę lżejszy niż jego poprzednik Ronin. Zmodyfikowana wersja jest wystarczająco mała, by zmieścić się w plecaku i na tyle trwała, by operować stabilnie kamerami o wadze do 3.6 kg.

 

 

Setup

Oszczędź czas i rozpocznij profesjonalne kręcenie materiału w czasie mniejszym niż 5 minut. Automatyczna stabilizacja umożliwia zamontowanie kamery na urządzeniu Ronin-M, szybko z balansuj, ustabilizuj i włącz przycisk.

Konstrukcja

 

Wykonuj ujęcia nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach i w łatwy sposób przetransportuj swojego Ronina-M. Uchwyty i rączki można prosto i szybko rozmontować i spakować całe urządzenie w kilka sekund, co pozwala na zmniejszenie rozmiarów urządzenia oraz uzyskanie różnych konfiguracji fotografowania. Twój Ronin-M może być stosowany w każdych warunkach filmowania i w dowolnym miejscu. Wyposażony w niesamowicie mocne i sztywne ramię wykonane z magnezu, Ronin-M jest znacznie wytrzymalszy i lżejszy od swojego poprzednika.

 

Regulacja

Nawet przy pracy z jednym operatorem, dzięki technologii SmoothTrack Ronin-M, zapewnia płynne przejścia ruchów kamery w przełożeniu na ruchy, które wykonuje operator. Twój aparat intuicyjnie będzie śledził kierunki, w których porusza się twarz filmowanej osoby, przy jednoczesnej stabilizacji obrazu, bez względu na to, w jaki sposób porusza urządzeniem operator.

Tryby pracy

 

Twórz ujęcia i zdjęcia, których nie da się wykonywać na innym urządzeniu. Przełączaj pomiędzy trzema dostępnymi trybami ustawień bez konieczność ponownego jego konfigurowania lub drugiego operatora.

Dostępne tryby: tryb podwieszenia, tryb pozycji pionowej, tryb walizki.

 

Zasilanie

Filmuj cały dzień, aż uchwycisz każde niezbędne i niepowtarzalne ujęcie. Z Roninem-M i funkcją Smart Battery możesz pracować nawet do 6 godzin na jednym akumulatorze.

Tryb cichy

Przy fotografowaniu w pomieszczeniach lub w ciasnych przestrzeniach, nowy tryb silent mode redukuje dźwięk każdego silnika do poziomu prawie niesłyszalnego.

 

 

 

W zestawie:

 

- stabilizator DJI Ronin,

- górny uchwyt,

- nadajnik (pilot) 2.4GHZ  dla  drugiego operatora,

- statyw montażowy,

- 2 x Akumulator do gimbala 1580mAh,

- ładowarka,

- zestaw kabli,

- zestaw śrub i wkrętów.

 

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000