DJI Phantom 4 Advanced Quadrocopter - Drony - Accord-Foto.pl - Internetowy i stacjonarny sklep fotograficzny
0

Drony

DJI Phantom 4 Advanced Quadrocopter

ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 5 095,00 PLN 4 142,28 PLN netto
Producent: DJI
Status: Towar dostępny - wysyłka standardowa 24-48 h
Wysyłka kurierem:
(pełne ubezpieczenie)
Przedpłata - 26,00 PLN
Pobranie - 29,00 PLN
Opis produktu

 

DJI Phantom 4 Advanced to uproszczona wersja Phantom 4 Pro. Od swojego poprzednika odróżnia go brak tylnych i bocznych czujników zbliżeniowych. Natomiast nadajnik RC został pozbawiony pasma 5.8 GHz oraz modułu HDMI.

 

 

Kamera

 

Najnowszy model Phantom 4 Advanced wyposażony jest w kamerę z 1-calowym, 20 Mpx sensorem Exmor R (CMOS). Kamera ma również mechaniczną migawkę, dzięki czemu wyeliminowano efekt rolling shutter, czyli zakrzywienie obrazu, który występuje podczas robienia zdjęć w szybkim ruchu, a materiał wideo można teraz rejestrować w rozdzielczości 4K/60fps H.264 oraz 4k/30fps H.265 przy prędkości zapisu zwiększonego do 100 Mb/s.

 

System wykrywania przeszkód

 

Dzięki czujnikom zbliżeniowym zamontowanym z przodu oraz od dołu, quadrocopter potrafi wykryć oraz ominąć przeszkodę na swojej drodze. 

System lotu

 

Phantom 4 Advanced wyposażony jest w podwójny satelitarny system pozycjonowania GPS/GLONASS oraz w zwiększone pole widzenia. Dzięki analizie danych z podwójnych modułów IMU oraz obydwu kompasów, dane są na bieżąco analizowane, a błędy korygowane. Oprogramowanie drona konwertuje obraz otoczenia z kamer na trójwymiarową mapę terenu, dzięki czemu loty nowym Phantomem są znacznie bezpieczniejsze i bardziej przewidywalne zarówno na otwartej przestrzeni, jak i w zamkniętych pomieszczeniach.

 

Tryby lotu

 

Active Track – quadrocopter wykrywa obiekt, za którym ma podążać.

 

Dostępne są 3 tryby tej funkcji:

 

Trace – podążanie przed lub za obiektem z jednoczesnym wykrywaniem przeszkód.

 

Spotlight – kamera skierowana na obiekt podczas lotu w dowolnym kierunku.

 

Profile – podążanie z prawej i lewej strony obiektu.

 

Draw – unowocześniona funkcja lotu po punktach. Wystarczy narysować trasę na ekranie, a quadrocopter będzie nią podążać z zachowaniem stałej wysokości. 

 

Dostępne są 2 tryby Draw:

 

Standard – znany z poprzedniej wersji, w której Phantom 4 podąża trasą z zadaną prędkością i kamerą skierowaną do przodu

 

Free – dron porusza się po wyznaczonej trasie tylko na polecenie. Kamera może być skierowana w dowolnym kierunku.

 

TapFly - lot w kierunku zaznaczonym na ekranie podglądu. Dzięki temu możliwy jest obrót quadrocopterem przy pomocy drążków, kadrowanie obrazu oraz zmienianie kierunku lotu za pomocą dotyku ekranu. 

 

Dostępne są 3 tryby TapFly:

TapFly Forward – lot do przodu.

TapFly Backward – lot do tyłu.

TapFly Free – lot po prostej w wybranym kierunku z jednoczesnym obrotem drona wokół własnej osi (nie działa wykrywanie przeszkód).

 

 

Return to Home – usprawniony tryb powrotu do domu. Phantom zapisuje przebytą trasę, a w razie utraty sygnału z nadajnika, wraca tą samą drogą,dostosowując lot do przeszkód na wytyczonej drodze. Jeśli wykryje teren nienadający się do lądowania (np. znajdzie się nad wodą), wówczas zawiśnie w powietrzu i automatycznie przekaże informacje operatorowi o swoim położeniu.

 

Gesture – w tym trybie zdjęcie selfie może być wykonane przy pomocy samych gestów rąk, bez potrzeby trzymania aparatury sterującej.

 

Czas lotu

 

Nowy akumulator o zwiększonej pojemności do 5870 mAh pozwala na lot do 30 min.

Funkcje

 

Nadajnik Phantom 4 Advanced posiada zintegrowany system transmisji wideo HD Lightbridge działający w paśmie 2.4 GHz. Maksymalny zasięg quadrocoptera na otwartej przestrzeni to 3,5 km. Phantom 4 Advanced posiada pozostałe funkcje jak jego poprzednik. W trybie Sport potrafi osiągnąć prędkość do 72km/h, a dzięki aplikacji DJI GO operator ma pełną kontrolę nad telemetrią, poziomem naładowania akumulatora oraz ustawieniami kamery, jak również inteligentnymi trybami lotu. Aplikacja posiada możliwość synchronizacji i zapisywania historii lotów na koncie użytkownika oraz podstawowej edycji nagranego materiału wideo i łącznie z zamieszczeniem go na portalach społecznościach, jak również streamingu na żywo (wymagany dostęp do sieci).

 

 

 

W zestawie:

 

- Quadrocopter Phantom 4 Advanced,

- nadajnik RC,

- śmigła (8 szt),

- akumulator 5870 mAh,

- ładowarka,

- kabel AC,

- blokada gimbala,

- kabel USB OTG,

- kabel USB,

- karta micro SDHC 16GB,

- walizka.

 

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000