0
Produkt został zapamiętany

Kalibratory

Datacolor Spyder5PRO kalibrator - RATY 0%

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 775,00 PLN 630,08 PLN netto
Producent: DATACOLOR AG Europe
Status: Chwilowo brak - proszę pytać
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka kurierem:
(pełne ubezpieczenie)
Przedpłata - 20,00 PLN
Pobranie - 23,00 PLN
Opis produktu


  

Datacolor Spyder5PRO – kalibrator monitorów do zaawansowanych zastosowań. Oprogramowanie za pomocą podpowiedzi, przeprowadza użytkownika w automatyczny sposób przez cały proces kalibracji. Umożliwia kalibrację wszystkich typów monitorów: CCFL, LED (szeroko i wąsko gamutowych), OLED, Retina Display w komputerach stacjonarnych i przenośnych.

 

Kalibrator z siedmioma czujnikami pozwala na znaczące zwiększenie dokładności pomiarów w stosunku do swojego poprzednika. Posiada czujnik mierzący poziom oświetlenia stanowiska pracy, mający wpływ na postrzeganie kolorów przez użytkownika (zakres podstawowy).

 

Proces kalibracji trwa około 5 minut, proces rekalibracji trwa poniżej 3 minut. Po kalibracji istnieje możliwość porównania obrazów sprzed i po kalibracji.

 

 

Główne cechy kalibratora: 

 • Możliwość skalibrowania monitora do następujących parametrów:
  - Gamma: 1.8, 2.0, 2.2, 2.4
  - Temperatura barwowa bieli: 5000K, 5800K, 6500K, naturalna panelu
  - Uzyskany profil: ICC 2, ICC 4,
 • Wymagania minimalne: monitor o rozdzielczości minimum 1280 x 768, karta graficzna 24-bit, 1GB RAM, 500MB dostępnej przestrzeni dyskowej,
 • Podczas instalacji wymagane jest połączenie internetowe w celu pobrania oprogramowania,
 • Kalibrator jest podłączany do komputera poprzez interfejs USB,
 • Wspierane systemy operacyjne: Win 7 32/64, Win 8, 8.1 32/64, Mac OS X 10.7, 10.8, 10.9, 10.10

 

 

 

 

 

 

Prawdziwe kolory na ekranie i na wydruku. Uwolnij się od problemu niezgodności wydruku z obrazem na ekranie. Spyder5PRO określa najważniejsze parametry monitora oraz jego optymalną jasność, dzięki czemu można zobaczyć drobne szczegóły cieni i świateł na zdjęciach, zapewniając pełne dopasowanie edytowanych zdjęć do wybranej drukarki.

 

Zintegrowany czujnik światła Spyder5PRO mierzy warunki oświetlenia pomieszczenia i alarmuje użytkownika, jeśli nastąpiła zmiana między trzema zdefiniowanymi poziomami oświetlenia. Można wówczas zmodyfikować ustawienia kalibracji lub dostosować oświetlenie w pomieszczeniu, aby zapewnić optymalną dokładność kolorów.

 

Spyder5PRO jest niezwykle łatwy w użyciu, prosty kreator krok po kroku pomaga przeprowadzić kalibrację w ciągu 5 minut na wszystkich monitorach stacjonarnych i komputerach przenośnych. Następnie co jeden miesiąc możesz wykonać w ciągu 3 minut szybką kalibrację kontrolną aby zachować spójność kolorów monitora.

 

Zobacz niuanse, które mają największe znaczenie dzięki możliwości tworzenia i porównania obrazu w technologii "Przed i po". Naocznie przekonasz się, że Twoje monitory prawidłowo skalibrowane gwarantują precyzyjne i wierne odwzorowanie kolorów.

 

Spyder5PRO to urządzenie  najnowszej generacji. Miniaturowy, przenośny i bardzo starannie zabezpieczony kalorymetr dzięki nowemu, opatentowanemu detektorowi optycznemu Spyder z siedmioma czujnikami cechuje się poprawioną o 55% zdolnością do pracy przy niskiej luminacji, co pozwala na dokładniejsze oddanie szczegółów w cieniach i płynne przejścia tonalne.

 

To bardzo ważne, abyś znał wszystkie parametry przyjęte w kalibracji danego monitora. Dzięki Display Analysis możesz poznać i porównać między innymi: kolor, jasność, kontrast, gama, punkt bieli.

 

 

 

 

 

 

 

W zestawie:

 

- kalibrator Spyder5,

- kabel USB,

- karta powitalna z linkiem do oprogramowania i warunkami gwarancyjnymi,

- numer seryjny,

- opakowanie wielokrotnego użytku.

 

 

Licencja pozwala na instalację oprogramowania na jednym stanowisku, oraz kalibrację wielu monitorów podpiętych do tego komputera. Gwarancja 2 lata.

 

Porównanie wersji kalibratorów Spyder5:

 ZEISS CASHBACK 2019/2020


 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000