0

Mikrofony

BOYA BY-WFM12 zestaw bezprzewodowy mikrofonowy (odbiornik + nadajnik + mikrofon krawatowy)

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 299,00 PLN 243,09 PLN netto
EAN: 6971008021394
Status: Towar dostępny - wysyłka priorytetowa 24 h
Rodzaj produktu: Mikrofon
Wysyłka kurierem:
(pełne ubezpieczenie)
Przedpłata - 20,00 PLN
Pobranie - 23,00 PLN
Opis produktu


W trosce o zdrowie naszych Klientów i pracowników z dniem 01-11-2020 wprowadzamy w Accord Foto nowe, bezpieczne zasady sprzedaży dostosowane do aktualnej sytuacji epidemicznej. Więcej czytaj tutaj.


 


 


 


BOYA BY-WFM12 to budżetowy zestaw mikroportów, przeznaczony do pracy z lustrzankami, bezlusterkowcami, kamerami wideo, smartfonami i rejestratorami dźwięku wyposażonymi w wejście mini-jack 3,5 mm. Nadajnik komunikuje się z odbiornikiem w odległości do 40 metrów i oferuje możliwość podłączenia dwóch mikrofonów, dając tym samym możliwość nagrywania jednej lub dwóch osób jednocześnie.


 Główne cechy:
 

  • Dwa wejścia mikrofonowe w nadajniku.
  • 12 kanałów komunikacji.
  • Zasięg do 40 m (bez przeszkód.
  • Uniwersalny – współpracuje z wieloma urządzeniami.
  • Możliwość odsłuchu rejestrowanego dźwięku.
  • Zasilanie: 2 × AA (brak w zestawie).
  • Automatycznie parowanie.
  • Lekki i kompaktowy.
  • Łatwy w użyciu.
 

BY-WFM12

BY-WFM12 to kolejna budżetowa propozycja marki BOYA na bezprzewodowe nagrywanie dźwięku. Zestaw ten został stworzony z myślą o amatorach i entuzjastach filmowania, którzy mimo ograniczonego budżetu nie chcą rezygnować z dobrej jakości dźwięku w swoich nagraniach. Najlepiej sprawdzi się podczas rejestrowania prezentacji, materiałów szkoleniowych i edukacyjnych, wywiadów, unboxingów oraz do transmisji na żywo na Facebooku i Instagramie. BY-WFM12 jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń rejestrujących dźwięk i wideo – do zestawu dołączono dwa kable mini-jack 3,5 mm, jeden z końcówką TRS, a drugi z TRRS. Dzięki temu zestaw jest kompatybilny między innymi lustrzankami i bezlusterkowcami, smartfonami, tabletami, komputerami, kamerami wideo i rejestratorami audio.

Nadajnik i odbiornik

Zestaw składa się z nadajnika oraz odbiornika, które komunikują się ze sobą na jednym z 12 dostępnych kanałów radiowych, w odległości do 40 metrów bez przeszkód. Oba urządzenia zasilane są za pomocą dwóch paluszków AA/LR6 (brak w zestawie), a na ich obudowach przewidziano przełącznik zasilania oraz przycisk zmiany kanału. Dzięki funkcji automatycznego parowania są wyjątkowo proste w konfiguracji i obsłudze. Ważną cechą zestawu jest podwójne wejście mikrofonowe zamontowane w nadajniku – dzięki temu, po podłączeniu drugiego, dodatkowego mikrofonu (brak w zestawie) możliwe jest nagrywanie dwóch osób za pomocą jednego urządzenia.

Zastosowanie

Zestaw BOYA BY-WFM12 to idealna propozycja dla tych, którzy szukają rozwiązania w rozsądnej cenie z zachowaniem wysokiej jakości dźwięku. mikroporty najlepiej sprawdzą się podczas nagrywania rozmów, wywiadów, prezentacji, materiałów szkoleniowych, a także tych tworzonych z myślą o YouTube – unboxingach, komentarzach, recenzjach czy produkcjach fabularnych. Są bardzo lekkie i kompaktowe, w transporcie i przechowywaniu zajmują niewiele miejsca, a ich obsługa jest prosta i intuicyjna. Etui w które zestaw został zapakowany, skutecznie chroni delikatne sprzęty przed uszkodzeniem. Specyfikacja techniczna:
 

Kompatybilność

lustrzanka / bezlusterkowiec / kamera wideo / smartfon / tablet / komputer

Zasilanie

2x AA (paluszki)

Częstotliwość

204 – 215 MHz

Ilość kanałów

12

Pasmo przenoszenia

40 Hz - 18 kHz

Typ mikrofonu

krawatowy

Złącze

3.5mm TRS i TRRS mini-jack

Zasięg

do 40 m


 W zestawie:
 

- nadajnik BY-WFM12,
- odbiornik BY-WFM12,
- mikrofon krawatowy,
- gąbka i klips do mikrofonu,
- kabel mini jack 3,5 mm TRS na TRRS,
- kabel mini jack 3,5 mm TRS na TRS,
- stopka z gwintem 1/4",
- solidny pokrowiec.


 W trosce o zdrowie naszych Klientów i pracowników z dniem 01-11-2020 wprowadzamy w Accord Foto nowe, bezpieczne zasady sprzedaży dostosowane do aktualnej sytuacji epidemicznej. Więcej czytaj tutaj.
 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000