AURORA odbłyśnik do lampy błyskowej Speedbounce SB 30,rzeszów - Accord-Foto.pl - Internetowy i stacjonarny sklep fotograficzny
0

Dyfuzory i softboxy

AURORA odbłyśnik/softbox do lampy błyskowej reporterskiej Speedbounce SB 30

ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 175,00 PLN 142,28 PLN netto
Producent: Aurora Lite Bank
Status: Towar dostępny - wysyłka standardowa 24-48 h
Wysyłka kurierem:
(pełne ubezpieczenie)
Przedpłata - 19,00 PLN
Pobranie - 22,00 PLN
Opis produktu

 

Odbłyśnik Aurora SPEEDBOUNCE SB 30 to zupełnie nowe kompaktowe rozwiązanie w zakresie rozpraszania światła. Dzięki wbudowanemu dyfuzorowi deflektor zapewnia przy niewielkich wymiarach pełnowymiarowy efekt, podobny do tego jaki osiągnąłbyś montując na lampie reporterskiej dość spory softbox lub stosują dyfuzor. Założony na skierowaną palnikiem do góry lampę pozwala wyeliminować przepalania oraz cienie. Speedbounce pozwoli Ci osiągnąć efekty zarezerwowane do tej pory jedynie dla zawodowców.

 

Model powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na niewielki po złożeniu modyfikator światła, który możesz mieć zawsze przy sobie. Wykorzystując Speedbounce unikasz konieczności noszenia cięższych, nieporęcznych i często nie dających pożądanych efektów, softboxów lamp reporterskich i dyfuzorów. Konstrukcja odbłyśnika oparta o system samorozprężnych elementów pozwala na złożenie 30-o centymetrowego modyfikatora do wymiarów 15 x 4 cm.

 

Konstrukcja SB30 przypomina softbox - podobnie jak w przypadku tego modyfikatora jego wewnętrzne ścianki i tył pokryte zostały srebrną warstwą odbijającą, która pozwala na odbicie i skierowanie światła lampy w kierunku dyfuzora.

 

Pozwala na skuteczne i równomierne rozproszenie światła - zdjęcia twarzy pozbawione przepaleń i cieni. Stanowi jedno z najbardziej mobilnych rozwiązań dla lamp reporterskich, nawet w porównaniu z mini softboxami. Spakowany praktycznie nie zajmuje miejsca.

 

System samorozkładający Spring Open - nie wymagający składania i skomplikowanego montażu na lampie, zaraz po wyjęciu z pokrowca jest gotowy do użycia.

 

System mocowania pozwalający na zdjęcia nawet przy silnym wietrze - antypoślizgowe wykończenie paska z rzepem  2 sposoby montażu: bezpośrednio na palniku lampy (w zestawie znajdują się 4 samoprzylepne rzepy); za pośrednictwem antypoślizgowej pokrytej rzepem opaski.

 

 

Wymiary: po rozłożeniu średnica 30 cm
Spakowany w pokrowcu: 15 x 4 cm

 

 

W zestawie:

 

 - softbox na lampę reporterską SB 30,

 - uniwersalny pasek z rzepem,

 - 4 samoprzylepne rzepy do mocowania bezpośrednio na lampie.

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000