0

Lampy LED

APUTURE zestaw 4 lamp LED MC Travel Kit

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 2 549,00 PLN 2 072,36 PLN netto
Producent: Aputure
EAN: 6971842180790
Status: Towar dostępny - wysyłka standardowa 24-48 h
Rodzaj produktu: Lampa LED oświetlenia stałego
Wysyłka kurierem:
(pełne ubezpieczenie)
Przedpłata - 22,00 PLN
Pobranie - 25,00 PLN
Opis produktu


W trosce o zdrowie naszych Klientów i pracowników z dniem 01-05-2020 wprowadzamy w Accord Foto nowe, bezpieczne zasady sprzedaży dostosowane do aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Więcej czytaj tutaj.
 


  


 


Zestaw Aputure MC Travel Kit przeznaczony jest dla filmowców, którym niestraszne jest podróżowanie i filmowanie w ciągłym biegu. Wytrzymała walizka skrywa w sobie wyjątkową zawartość. 4 lampy LED Aputure MC są dobrze chronione we wnętrzu jej twardej skorupy. Dodatkowo pełni ona funkcję bezprzewodowej ładowarki, dzięki której Twoje lampy będą zawsze gotowe do działania.


  

Walizka

Walizka została zaprojektowana tak, aby pomieścić 4 sztuki lamp Aputure MC. Jest niezwykle wytrzymała i godna zaufania. Gdziekolwiek z nią zawędrujesz, Twoje lampy będą w niej bezpieczne.

Ładowanie

Oprócz funkcji ochronnej walizka spełnia jeszcze jedno ważne zadanie. Wystarczy ją podłączyć do źródła zasilania, aby otrzymać szybką ładowarkę bezprzewodową. Lampy umieszczone na magnetycznych padach zostaną naładowane i przygotowane do pracy. Wewnątrz znajdują się jeszcze dwa porty USB 5 V / 2 A umożliwiające podłączenie kolejnych lamp lub smartfona.

D-TAP

Opcjonalny kabel D-TAP (D-Tap 2-Pin Power Cable) umożliwia zasilanie całego zestawu za pomocą zewnętrznych akumulatorów od kamer kinowych. Jest to doskonałe rozwiązanie, gdy w pobliżu brakuje źródła zasilania sieciowego.

Futerał  

Uzupełniniem całego zestawu jest dodatkowy futerał, pełen funkcjonalnych narzędzi. Zawiera on zasilacz do walizki, dwa silikonowe dyfuzory do lamp, dwie głowice kulowe z zimną stopką, kabel USB - USB-C oraz zestaw rzepów montażowych. Z takim ekwipunkiem będziesz gotowy stawić czoło każdej sytuacji oświetleniowej na planie filmowym.

Aputure MC

Aputure MC to wyjątkowa lampa LED do zadań specjalnych. Pozwala w swobodny sposób manipulować odcieniem, saturacją i mocą światła. Przemyślane opcje i rozbudowane tryby pracy umożliwiają odwzorowanie dowolnego koloru z otoczenia. Aputure MC to profesjonalne oświetlenie zamknięte w niewielkiej lampce mieszczącej się w dłoni.

CRI

Podobnie jak wszystkie inne lampy marki Aputure, model MC może pochwalić się wiernym odwzorowaniem kolorów. Wskaźniki oddania barw CRI oraz TLCI na poziomie 96+ zostały osiągnięte dzięki technologii RGBWW. W przeciwieństwie do tradycyjnych lamp RGB wyposażonych tylko w czerwone, zielone i niebieskie diody, w konstrukcji Aputure MC zastosowano dodatkowe białe diody LED, zbalansowane na światło dzienne oraz sztuczne.

Tryby HSI / CCT / FX

Aputure MC pozwala na większą elastyczność podczas pracy na planie filmowym. Dysponuje kilkoma rozbudowanymi trybami, które można kreatywnie wykorzystać w zależności od potrzeb. W trybie CCT można regulować temperaturę światła w zakresie 3200 K - 6500 K, w krokach co 100 K. Pełne spektrum odcieni RGB i 100 poziomów saturacji w trybie HSI pozwalają dowolnie manipulować kolorem i mocą oświetlenia. Lampa LED od Aputure posiada również dziewięć predefiniowanych trybów specjalnych FX: Paparazzi, Fireworks, Faulty Bulb, Lightning, TV, Pulsing, Fire, Party, Cop Car.

Konstrukcja

Ważąca jedynie 130 g lampa o rozmiarach paczki papierosów znajdzie swoje stałe miejsce w sercu i ekwipunku każdego filmowca. Możesz ją zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Wbudowane w obudowę magnesy oraz dodane do zestawu samoprzylepne taśmy na rzep umożliwiają przymocowanie jej w trudnodostępnych miejscach. Lampa świetnie sprawdzi się jako akcentowe światło, nadające klimat filmowanej scenie.

Aplikacja Sidus Link

Technologia Sidus Mesh oraz dedykowana aplikacja na smartfony otwierają przed filmowcami świat nieskończonych możliwości. Lampy z serii MC można łączyć w grupy, tworząc ogromną sieć obsługiwaną z poziomu telefonu komórkowego. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć ze sobą nawet do 100 lamp jednocześnie. Z poziomu aplikacji można obsługiwać pojedynczą lampę lub wszystkie jednocześnie. Sidus Link pozwala na dokładniejszą kontrolę parametrów w trybach HSI, CCT i FX i tworzenie własnych unikalnych efektów specjalnych. Kolejną niesamowitą funkcją aplikacji Sidus Link jest próbnik kolorów, dzięki któremu możemy dokładnie odwzorować każdy kolor z naszego otoczenia i dopasować barwę światła do zastanej scenerii.

Ładowanie

Lampa LED Aputure MC obsługuje protokół szybkiego ładowania PD (Power Delivery), dzięki któremu naładowanie jej do pełna zajmuje nieco ponad 90 minut. Ciekawą opcją jest również opcja bezprzewodowego ładowania Qi. Wraz ze specjalną walizką od Aputure Twoje lampy zawsze pozostaną w pełni naładowane i gotowe na kolejną filmową przygodę! Specyfikacja techniczna:
 

źródło zasilania:

DC 12 V ~ 16.8 V

prąd znamionowy:

4,8 A

pobór mocy:

72 W

maksymalna moc wyjściowa:

60 W

maksymalna moc wyjściowa ładowania bezprzewodowego:

4 x 10 W

wymiary:

28,3 x 18,8 x 6,1 cm

waga:

1,25 kg

temperatura barwowa światła:

3200 K - 6500 K

współczynnik CRI:

96+

współczynnik TLCI:

97+

natężenie światła:

w odległości 0,3 m: 1100 lux

w odległości 0,5 m: 400 lux

w odległości 1 m: 100 lux

moc lampy:

5 W

technologia ogniw akumulatora:

litowo-polimerowe

pojemność akumulatora:

2600 mAh

czas pracy akumulatora na jednym ładowaniu:

przy pełnej mocy: 2 godziny

przy minimalnej mocy: 15 godzin

czas ładowania akumulatora:

za pomocą USB PD: 1,5 godziny

za pomocą USB DC 5 V / 2 A: 2 godziny

ładowanie bezprzewodowe Qi: 3,5 godziny

mocowania:

statywowe żeńskie 1/4 cala

magnes

wymiary:

9,3 x 6,1 x 1,7 cm

waga:

130 g


 
W zestawie:
 

- 1 x walizka Aputure Wireless Charging Case,

- 4 x lampa Aputure MC,

- 2 x mleczny dyfuzor,

- 4 x rzep montażowy,

- 2 x głowica kulowa z zimną stopką,

- 1 x kabel USB - USB-C,

- 1 x kabel zasilający,

- 1 x zasilacz sieciowy,

- 1 x futerał na akcesoria.

 


 W trosce o zdrowie naszych Klientów i pracowników z dniem 01-05-2020 wprowadzamy w Accord Foto nowe, bezpieczne zasady sprzedaży dostosowane do aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Więcej czytaj tutaj.
 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

35-232 Rzeszów
ul. Borowa 10A
tel. (17) 779 87 68
tel. kom. 790 526 352
Skype:  accord-foto
GG: 543585
mail: biuro@accord-foto.pl

Pracujemy:
pon.- pt.: 10-17
sob.(dyżur 1 handlowiec): 10-13

Konto bankowe Credit Agricole:
86 1940 1076 3036 3249 0000 0000